Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Mindenki allllllszik? Hee?
de szép motor , vetted ?
bammeg én indulok is..... Jó reggelt!
Gyerünk dolgozni ébresztőőőő
Kreol börü?Magyarul kellemetlen illatu kisebbségi?
Aluszám: JH2PC35F36M702181

Redszám: UHP-517

Mo: 6480003513024507
Képet róla
Enyém is TELE van
kész van már, bent a kerék,fent a féknyergek csak akkor kezdtük,és fényképeztem,,,,ezen a képen a háttérben látszik,,,csak ez a kibaszott oldaldekni
104

mikor lesz meg a másikoldala a telónak
egyet biztosan tudunk veretni mert tele a tank de az biztos hogy cumi lesz ha nem lesz nyárra valami változás
bizzunk benne,meg abban ,hogy a válság hamar megoldódik,mert szar lesz itt nem, hogy motorozás................kúrva anyjába bele a fasszopó kommszomolista tetves geci anyját.......szerintem GYúr...mit nagybetűűű,,,gyúrcs(ót)ány anyja egész nap csuklik...0-24h ig permanensen..hgy semmit nem csinálnak és még csak hitetl vesznek fel,mi meg nyögjük......
nincs köztetek valami jóképű kutyatenyésztő?beígértem a gyerkőcnek egy kiskutyát
Gratula tesókám
remélem idém is lesz Bakony-ringezés
hello bel-O-boy
hello 104
látod eztet_,?
sziasztok
Hella all.
jó estét Drágáim
A faszom,valamiért nem ok a belinkelés
Na bazz!
ez még van! most néztem
http://cgi.ebay.com/forcelle-s...
A budaörsi CBA parkolóba beslattyogsz és ott már látod majd!
Motor tolvaj! Érden!
(zsozsoka, 2009-02-11 15:42:01)


Akinek ismerös az lépjen kapcsolatba a többi képért!Egyik honfitársunk motorját ellopták!
2009.02.06 13: 30Ellopta a motorom ez a szarházi. Annyit kért hogy ráülhet-e és hogy beindithatná-e avval a lendülettel meglépett vele. Soha ne add oda a motorodat ugy hogy kulcs van benne! Van több fotom is akit érdekel vigyázzatok 2007-ota csinálja ez a köcsög a motorlopást ebben a formában. MOTORINFO.hu Az illetö innen az expressröl nézte ki a lovamat! A rabló 160-165cm magas jó fellépésü kreol börü normál kinézetü. Üzenem a tolvajnak: KÉRLELD AZ ISTENT HOGY A RENDÖRÖK TALÁLJANAK MEG MERT A PUSZTA KEZEMMEL VESZEM EL AZ ÉLETED ADDIG NEM NYUGSZOM!
Aki bármilyen infot tud erröl az alakrol az 300 000ft jutalommal dijaznám! 06203148955
Te melyik CBAban vagyol a kis botoddal Gekko elmetárs?