Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

teljesen mindegy. Autós szettnél az a jó, hogy van egy tartalék trafód és izzód. Ha lapos az izzó akkor már mindegy.
Jó reggelt !

Már CSAK 59 nap és irány a természet !
XENON: az autós szett is létezik kis méretű -trafóval- , de melyiket ajánljátok a GSR-hez ? nem az ár,hanem az alkalmasság figyelembe vételével !
biztos úgy címezték meg, hogy " macinak a málnásba "
Na, most szólt a UK kereskedő, hogy a magyarok visszaküldték nekik a csomagomat valamiért.....újraküldik, ezúttal remélhetőleg FEDEX-el.
I belive
Megfogod kapni,a VÁM-on tartják vissza mindig a csomagokat.
Ami nehezebb mint egy levél azt valszeg érték. Ami érték azt el lehet adni. Amit el lehet adni az pénz. Ami pénz az meg kell az alulfizetett postásnak
hétfőn az lesz.
Hát nem tudom, én a helyedbe elkezdenék utánakérdezősködni.
Az a baj hogy vannak ömlesztett dolgok is a postán, amit egy nagy dobozba belebasznak és úgy szállítják. Na ebben nem tételesen vannak a csomagok nyilvántartva.. Szóval ha így ebből kiszállításra kerül valami értékesebb dolog, akkor az olyan mintha a bermuda háromszögben eltűnt hajó újra előbukanna..
de amúgy meg mit ér vele, ha lenyúl 3 kiló fémet?
szerinted miért idegeskedek?

Persze hogy előre és sima csomag. Másként nem lehetett. 28 nap után van rajta tracking, szóval nem kéne elvesznie. Viszont ezért bízom még benne, hogy megjön. Nekem jött sima posta két hónapig az USA-ból.....
Nem ijjesztgetni akarlak de amerikából is 15 nap alatt a kezedbe van a cuccos, szóval..Előre fizettél? Mondjuk ha úgy adták fel hogy pl bizotsítást kötöttek rá vagy nem sima csomagként akkor van esély hgy megkapod.
bukógomba szettet, villa stb. védőkkel.
Mit rendeltél angliából?
Angliából, január 7 óta? Én is azt remélem.
Sógor meg másik rokon is a postán dolgozik, szóval tudom mi megy ott.
Azért kapod meg lassan,mert magyarországra ér ide lassan a csomag
ne is bosszants, hár hete jön angliából a csomagom, beleőszülök az idegbe

Káj, jössz holnap? Keréktávtartó!
Még jo hogy postás vagyok
hogy jut el hozzám? Posta? Dobjak címet? Ha postázol, mindenképpen úgy add fel hogy lekövetkető legyen mert a postán tűnnek el dolgok! Nem bízok bennük..
Ott az én kis volt drágaságom az öcsimurával
Jó reggelt!