Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor beálltak a P 21-esek 40 évet fiatalodtam.A sárgában 100km se volt .Kézzel lökött a berugón és csodálatos hangon járt a pancsi .
A felújítás 1év munkája és nem kevés pénz.
Hát szép napot itten mindenkinek
BÖRZE
Szia. Gyáriról lett legyártva, csak ez jóbb mert nem fekete és nem kell hozzá kifurni az üllésidomot. A lakatos meló volt 10es a festés még egy 10es.
mymy
Háu meny piz egy ilyen tarto?
Roland ! Igy néz ki turadoboz tartó.
ok. De ma Veszprémben vagyok, síelünk, bedobom a kocsi hátuljába és este felé megcsöröglek.
Jó reggelt!
Pesten vagyolok......moziban voltam mikor kerestél.....jövő hétre tegyük át.....Öcsitől sem tudtam elhoznia távtartót,mert nem volt otthon,mikor mentem volna érte...sorry ,,,ha nem akkor meg

ez a gáz bazdki, hogy már akkor kibasznak ha igazat mondasz...a mi ATM-es csapataink 90 %-a cigó...
Estét.

Magyarország egyik chatén,ahol moderátor vagyok,van lehetöség a motorozás népszerütésére.Érdekel esetleg vkit egy állando közösség fenntartása?
Viszont!
Kellemes szombat estét !
Ja ,és nem kell valakinek egy 4 hónapos eePc 1000 es?,fullos,kb 90 matyi lenne,feleslegessé vált,és hogy ne legyek nagyon off,egy tuti kis GSR a háttérképe
én is vártam a tisztelt kartársat,de nem gyütt-e!
Maci,Te meg amikor rendelsz az étteremben,még véletlenül se mondd hogy cigánypecsenyét kérsz,mert kibasznak a testülettől mint a miskolci kapitányt vazz" (mondd csak szépen ,hogy egy nemzetiségi,vagy kissebbségi szeletet kérsz!
nem tom. Kykee nem jöttél. Ha megyek holnap Veszprémbe elvigyem?
Hella all.

hová tünt mindenki