Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jóreggelt nálad nem ilyenkor szokott kezdődni a nap..
Jó reggelt!
ha eljöttél volna a Stexbe láttad volna
Ti tényleg ennyire utáljátok egymást,vagy csak qrva jó a szövegetek?
te figyi már. Te hangioztatod, hogy utálod a buzikat. Lehet, hogy ez az elfolytott vágyaid miatt van? Előbb fogsz te hátraszaltókat csinálni, mint az én seggem kis kocsogom.
Már 4 en volnánk,nekem is kell xenon(illetve a GSR emnek kell,múlt vasárnap este mentem Vele pár utcahossznyit és akkor mondta )
jóreggelt hacsak nem lesz hóesés, úgy néz ki ma megyünk szétkapjuk a kutyulit, h aztán újjászülessen..
Akkora a feszültség,mint amikor csinálom a Maci seggét
jó éjt,,,,,vagy reggelt?
Oldklu, meg ne sértődj, de:

Az oldklu fia által árult Siemens szett, ugaz beszerelve, de a duplája a Martincarosnak, vagy más "gagyi" kínainak a minőségre hivatkozva, Siemens-t árul. Ugyanakkor a Siemens hivatalosan nem gyárt xenont, az elektorinka egy része az. Úgyhogy meggondolandó a martincaros.
oké, már vagyunk 3an, ezért már csoportos kedvezmény jár Oldklu-nál!
Istenem, már megint az a mocskos pénz
engem meg gyöztél, nekem kelleni fog minden féle képpen tavasszal + ledek
nem, nekem nem a lapos trafó volt, ezért látszott a műszerfalnál.
Azért, mert nagyfeszültség kell a begyújtáshoz, és ugye minél messzebb van annál vastagabb kábel kell. Úgy gyártják, hogy a trafó és az izzó közt kb. 20 cm van.
de Nálad takarta az idom, ha jól emlékszem, vagy nem?mért baj, ha egy méterrel hátrábban van?
a trafó elfér a fényszóró mögött ha lapos. Minél közelebb kell lennie az égőhöz.
ami az enyémben volt/lesz az 6000K-s.
és a Tiedben hol van a trafó? az ülés alá befér vagy a szabadban van? állítólag ezek a kütyük vízállóak, de azt is mondják, jobb az óvatosság, nem kis feszültség van ezekben működés közben..
hát igen, én is azt szeretném, ha az összes színhőmérséklet megtekinthető lenne egyszerre élőben, ráadásul mindegyik egy-egy 2007-es fekete GSR-ben

mondom, korábban a 5-6000-esre mondták, hogy az a legjobb fényerejű, itt már egy picit máshogy írják:
http://www.xenonbolt.hu/index....
KÖSSSZZZZZZI !
Az autóban 4300-Kelvines van, a GSR-ben 6000-es.
Télen a sárgás fényű havazásban jobb, mert a hópihékről visszaverödö fény nem vakít, mont a 6000 élesebb "jégfehérjénél".
Nyáron nem havzik, ott jobb a motorban a 6000-es!
Élőben jó lenne látni a 4300-st is, hogy jobb-e ?
hello kájki!

megvagyololok, most éppen a Csillán van a sor. ez megy dec. közepe óta!láttam a jövőmenős videód! nem semmi! csak így tovább. jelenleg mi a helyzet?
igen, egy harmadik fél azt javasolta, kb az az arany középút. nekem a lényeg, hogy este jobban lássak, mert a gyári égő a gyári beállításokkal egyszerűen szar. meg az sem mellékes, hogy talán jobban észrevesznek.
szia bice-bóca
Helló Márre Mióóó KÁJ
Sziasztok



hali Rici boy,hogyan vagyolol?