Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No megjott... bar az ido elszarodott, nem birtam ki elmentem vele egy körre :) legkozelebbi benzinkutig meg vissza, mert szaraz volt, gondoltam nem teszem el igy telire :)

Itt egy kép a két vasamrol az erkelyrol:
http://img107.imageshack.us/im...
Era talált már melót hogy áll a szakdoli
eü-i okok.. ha nem tudod visszatartani a ... majd többször megállunk menet közben
mivan divatmotoros, nehogymá eladjál mindent. Ha már megvetted a motort, tartsd meg, bár motorozni nem tudsz de hátha be tudod még adni pár kisiskolás lánynak hogy tudsz
De csak akkor ha a motort eladom. Sajna Eü. okok miatt néha gondolkodom az eladáson. És a cuccok a motorral együtt eladók.

De szerintem ez még messze van. Mert mint írtam nem adom olcsón.
Meg még van rengeteg apróság is hozzá. Kesztyű,téli maszk, stb.
sipi! te meg miért árusítod ki a holmikat tán befejezed a pályafutásod
még nem tudom.. mostanában olyan bizonytalan vagyok.. vagy mégsem..
hát persze h nem! hiszen csak egy klub-ban vagyunk v mifene
a Blackest vetted meg?

Nyugodtan rakd fel, 5,5 colos a felni, arra rakják a gixereken is. Briannel már többször kitárgyaltam a kérdést. Ha nem adom el én felrakom.

a qva életbe, akkor főleg nem ajánlom
Milyen rossz üzletek kötődnek itten.

Tőllem megvehető a moci+komplett 52 es börruci+ Nyári full protektoros ing+ különálló Gerincvédő+ 42 es vizálló csizma (shox)
Ja és a motoron 400 km futott BT 16 os gumik vannak. Ja és le is szervizelem tavasszal. Meg van még eladó Shark 3 rétegű üvegszálas 5 zónás bukósisak is ( azt hiszem). Meg takaró ponyva+hátsó emelő.Meg van 1 db féléves Scala Rider komunikátor.

Ha valakit NAGYON KOMOLYAN ÉRDEKEL. De nem ÓCSÓ a cuccc
Azt mondtak a blackmotors-os sracok (ebbol a kereskedesbol vettem), hogy ne tegyem fel rá, mert szarabb lesz... oszintenszolva ne is ertettem miert (mintha ilyen foszlányokra emlekeznék, hogy "szethuzza a felnit"... de ez kicsit furan hagzik)... igazabol lenyegtelen, tokeletes a gyari gumi még, csak gondoltam infot szerzek el kell-e passzolnom azt a 190est ami porosodik a polcon...
Egyrész mivel nagyobb a szélessége, így annak a százalékos oldalfal magassága is nagyobb. Azaz nő a kerékátmérő.
Valamint a 190-es guminak hegyesebb a profilja, ami megint csak megnöveli az átmérőt.

Szerintem.
Gratulálok a GSR-hez . 125 centié vetted ! / 1.25m /
Sziasztok !

Vége a hajtásnak , jöhet a hétvége
... és a forgó tömeg súlyára nemis gondoltok
ne mááá, mennyivel ?
Az átmérője is változik.
Meg...

2007-es, 3200km, minden gyári rajta, extra csak a tankpad... cserebe karcmentes... 1.25m

Eppen most várom (szallitjak hazhoz), a forgalmi már a nevemen... akartam menni vele egyet, de kezd elszarodni az ido :(
és a végsebesség sem változik szerintem, mert a gumi szelessége változik meg, nem az átmérője
Jobban kanyarodik? Az egyenesfutása javul inkább szerintem
felmegy, és jobban kanyarodik, a végsebességed csökken.

Megvetted a motort?Mennyiért?
fel megy de szerintem nem érdemes rárakni.
de ha már megvan
Sziasztok!

Mekkora gumi megy fel hátra gsr-re?! (Van otthon egy 190/55-os elfekvobe, csak nem tudom felmegy-e/erdemes-e felrakni)

Köszi!
Jó reggelt,,,,vagy valami hasolót