Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HI Mindenki. Az én felnicsíkom ilyen.
na elhúzom a szennyest bedobok egy kis fokhagymás piritóst
én mikor felraktam kettőt fordultam a pinkbe mert elfogyott, és két inkfartusom is volt asszem amikor szétugrott a tekercs
na emelőm az nincs de van aki kőcccsönadja az övét
öntepadós és álltalában adnak hozzá kütyüt ami megvezeti, de egyedül nem is nagyon ajánlatos hozzáfogni és emelő sem árt ha van a vas alatt.
én is szeretnék felnicsíkot.ki a felrakásban a szaki?mert egyedül nem vállalkoznék rá hogy felragasszam.azt amúgy mivel kell felragasztani?vagy öntapadós?
nem tudni még
csak a szerelőcsarnok hátúl van
mentek majd a februári "Debil "Börzére?
igen ott van, és énis mindig fogom a kezét a kutyusnak míg műtik
a Suzuki Interatnál ott van a szervíz helyben?csak mert nem láttam én ott soha szerelőruhás pasikat
holnap megyek oltásra a gyerkőccel,holnap semmi meló
anyukám biztos csuklik párszor
az is lehet,de az a helyzet hogy gondolom órabérben dolgoznak,és nem az okoskodók után kapják a pénzt.így is-úgy is megkapják a pénzüket.legalább nem olyan egyhangú az életük .vagy ezen túl nekem ráér 12 ezrenként hordani a mocit?
csak elképzeltem ahogy szereltek, meg mikor elmész szerviz után biztos mondják a szerelelők hogy
ne nevess,én mindig végignézem
mert ott mindig beleokoskodhatok a dolgokba,szeretem tudni mit hogyan csinálnak vele még ha nem is értek annyira a dolgokhoz(legalább is azt hiszik)
Vértesszőlősre hordom szervízbe
hová hordod szervízbe
az enyém is nagyon közelvan
ma meglovagoltam a mocimat,jó poros lettem de sebaj tavasszal első utam a szervízbe vezet majd,elérem a nemtudomhánytízezer km-t
erre a telefonálás dologra nem is gondoltam...mondjuk megoldottam én a csapcserét,még jó hogy ilyen univerzális vagyok
ez mondjuk elég buta kérdés volt
HÁT PERSZE