Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

padkamanó
De mi lett a gumiddal?
ja! te már lecsaptad
CSapd le a tükröket,,,vizsgán sem használhatod...sőt jobban fogod tekergetni a fejed menet közben...
nekem 3 órámba telt. de az én csíkom oldalanként 6 darabból áll mert osztott. ja, és az összes szomszédnak épp akkor semmi más dolga nem akadt..
Na, üdv! Este visszanézek!
20 perc, 20 perc!
NEKED!
Mellettem ott állt az asszony és nyomta a szöveget!
(Most már csak a motor van!)
6-7 cm-es tükörszár hosszabbítót keresek, vagy egy jó drehást, aki megcsinálja! Tud valaki ilyet?
Csak a tükör szélein 2-3 cm-en látok hátra!
teljesen jól mondod,,csak 20 perc előre és hátra felrakni..mi végig röhögtük az egészet
Üdv mindenkinek!
Felnicsík témához: A felrakóval sem egyszerü! Megfékezi és elnyúlik a csík. Legjobb ha veszel egy állványt, vasat felrakod, féktisztítóval, vattával zsírtalanítod és egy k...va nagy adag türelemmel felragasztod nagyon lassan vezetve! SENKI NE LEGYEN A KÖZELEDBE! Ahányszor beleszólnak, annyi S lesz benne! Szintidő 35 - 50 perc/kerék és 3 andaxin!
az enyém csodaszép lett
én fölraktam.....előre.....
olyan is lett.....ökörhűgyozás style.....
hátra már nem is kell....
Nekem márciusban lesz 2 éve, hogy megvannak a felnicsíkjaim. De még meg sem próbáltam felrakni....
..én is, dehát mi nők vagyunk.. nem ijedünk meg a feladattól
Én anélkül tettem fel az enyémet és gond nélkül sikerült
nem, hozzátok viszem
Ma éjjel ott alszanak nálad?
köszi
Na lépek, mert reggel viszem a genyákat bíróhoz. Jóccakát pupákok.
Megbeszéltük
akkor márciusban kölcsönkérem kicsit, jó?
Nekem van
na, gyerekek, valaki. Felnicsík felrakó? Tybee, nem neked van? Vagy Tutisnak?
azzzzzzzzz ilyenekre megy el az állami támogatás
Haladás,mert már ujra akartak müteni,mert ugynézett ki hogy elkurták a csavarokat a térdemben,de hálistennek nem.Ha felmászok egyszer motorral a fára,lesz két ajándék titánium csavarom valakinek 70ezerhuf/db