Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oldklu !

A GSR-be milyen xenont javasolsz amit megfelelően belehet építeni ? Nekem nem kellene bi-xenon,hogy legyen fénykürt gyorsba !
Estét.
Tetszik ez a xenonos oldal,amit Oldklu linkelt,kedved is kaptam egy kis vásárlásra
Dear Nopara!
Magadtól is lehet, de azért ha valaki mond valami jót, az sem szégyen! A fiam a Blacknál dolgozott szeptemberig, hát ott hallottam egy és mást! Szerintem kell tanulni! A pályán néha késő,- föleg úgy kiló 80 körül!
szerintem ez az oktatás majomság tanulni a pályán lehet,és magadtól
Amúgy a meleg poénokra majd kykee reagál.
sőtt
Láttam a motort utánna. Hát, sírtam is rendesen. Azt mondták a Blackesek, hogy akárhány újságíró vitte mind törte.
Ja, nekem GSR az Isten!
persze, hogy akarok. Két kör? Annyit összesen egyszer kaptam, amikor fáradt voltam, te meg friss
Tanulni?
A B-King tesztmotort a Black Motorosoktól elvitte egy nagyarcú újságíró próbára, - nevet most inkább ne,- na, kulcscsont törés lett a vége! Mentem vele, hát csak látszatra kezesbárány, aztán, ha megindul, akkor az ördög is lehet!
Hát tanulni ezért nem árt még egy Bélakirályosnak sem!
Xenon, www.bi-xenon.hu oldalon monden infó, árak is, elérhetőség is!

NEM bi-sex, hanem xenon! Az egy kicsit más!
akinek bking van az mit akar tanulni.....
Kakucsra a motorozz.hu-sok szervezik, napi 6.000 volt tavaj, de ebben nincs készenléti mentő, ha gáz van, akkor arra várni kell,- eddig nem kellett.
Egy, vagy két csoportban zajlik, elmélet-gyakorlat váltva, egy teljes napon keresztül profi, általában egykori versenyzők vezetésével. Estére elfáradtam rendesen fent is, lent is! technikás pálya de felgyorsulni igazán nem lehet rajta, tanulni ideális!
hogy,ne kapjál 2kört......
kicsengeted a pénzt és elmondják mitől megy a villamos
majd kiderül.... Te csak fizesssssss
tutist még értem, de te mire?
Tutis + én okítalak! 15000+áfa/30perc
a Xenonra még visszatérünk a szezonig azt hiszem (remélem)
ez a Kakucsos oktatás hogy működik?
Szia fndi!
Elküldtem az ülést, hála Neked!
Március közepén lesz egy napos okítás Kakucson! Dűűűtögetést is tanítják ám, mer a gumit ki tetszett ám fizetni, hát mindenütt kéne rajta menni!
Xenonról cikk: Motorrevü januári szám, 65-ös oldal, szakértő a Klucsik!
Sziasztok !
Jó estét!
Sipi! ez van.....