Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na az klassz, ebben a hideg időben..., meg tudlak érteni
Szia Mesibaba!

Én jártam vele pályázni, nagyon jó vele döntögetni, van fent pár galériám, kukkantsd meg..
Másik motort felejtsd el, nem lehet egy lapon említeni a kettőt. A GSR mindenbe veri: erő, fék, futómű, stb..
Csak ajánlani tudom a gsr-t, ha tehetném nem adtam volna el..
Én csak turázni járok vele!De ha jol emlékszem fndi-nél vannak pálya videok is!Beszélj fndivel!
káj elmeséli hogy fekszik
az sosem
felüdülni járok oda
szívemet melengetni
Na mi van a motorozó nők topic má' uncsi?
ki beszélt itt Hondáról?
CBR 600
Pályázni jártok vele? Ott hogy fekszik?
Igen ez sokat nyom a latba, a gsxf 85-éhez képest
Én mindenképpen a Gsr-t ajánlanám!Nekem bevált!Jó pár kilométer után még mindig kényelmes ami fontos tényező és persze 98lóvacska is megy ha kergetik!
Hali

A GSR=szerelem
szerintem itt csak GSR voksot fogsz kapni
a barimnak volt egy GSX-F mocija és amikor mentunk mocizni meg kellett neki állni, nem tudott velem jönni, mert állitólag annyira felfogta a szelet a burkolat, hogy majdnem lefujta az útról

na jó nem én csaptam akkora szelet oldalszél volt
de a gsr-el én simán mentem kb ennyi
nem adom el én ilyet tudok, vagyis olyat aki ilyet tud csinálnyi' E
(nézd meg gardes adatlapját, Gekkoét, enyémet meg még van pár aki nem ir itt csak olvas )

Kykee tud eladót ( az az Öcsimura )
Hali srácok

közvéleménykutatást végzek Idén megérett a motorcsere és vacilálok a GSX-F 650 és természetesen a GSR 600 között...
Erősebb motornak gondolom a GSR-t, vizsont a GSXF egy fokkal jobban tetszik Az egyik 180 kg, mint a mostani mocim, a másik 220kg és hát nyenge nő lévén ez is szokat számít. Árban kb 50e a különbség!
Viszont inkább utcára használnám úgy 80 %-ban és 20% pályázás...

Vélemény? Anybody?
Már csak annyi kérdésem van hogy miért adod el HISZ TÉNYLEG SZÉP ÉS SZÉPEN DURUZSOL?Valahogy beadom az asszonynak (igy szereti a suzukit ahogy van)aztán megbeszélhetjük az üzletet!
Annak nemsok értelme van,a honvágyamat kéne csökkenteni
elmehetsz a kiskannával
Fasza idö van,mára azt terveztem ha 0 fok fölött lesz,akkor elmegyek tankolni egyet,hát ez beszopos jelenleg
Még midíg tél van?
a kocsin 1 centis a jég az utakon meg 2 centi
Jó reggelt! húztam melózni....
Amugy szolnokon van egy srác,ö is kipufogot csinál,Bendolf márkát.Elég ismeretlen ez a márka,de a te igényed szerint alakitja a sportdobokat,hogy most üvöltös legyen vagy mély.55é csinálja.Hallodtam már hogymuzsikál vele a Gsr.
de miért nem karácsony előtt szólt, ilyenkor nem szokás ajándékot vettni
a húsvét meg még hol van