Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

király vagy együtt érzek veled...én január elseje óta ismét járok Bioptro lámpát javaslom,,,nekem sokat segítet a nyilt seb gyógyulásában,meg múgy is,,,ha az nincs lehet,hogy csak februárban állok lábra és örülök,hogy egyáltalán van mire az esés után ,,,így is sok isemrősöm kérdezte,hogy már ilyen jól megyek?na ez is jó érzés....
Augusztus 4.e ota,most sikerült elsönek teljesen kinyujtani a térdem,a keresztszalag mütét ota Számomra ez mérhetetlen boldogság
Hali !

Így se rossz
Szia Tybee!

Te, neked is GSR-ed van? Valami limitált szériás kombi, extra csomagtartóval?

Nekem csak izzókészlet (3 db izzó) van az ülés alatt és egy telefonszám, ami egy motoros klub száma. Ők az országban bárhova kijönnek ingyen és gyorsan, ha valami bajom lenne.
3szög oldalkocsis motorhoz kötelező ha jól tévedek.
-mellény is
Neked milyen tipusú volt ?
Értettem !

Nekem az ülés alatt csak ha látod akkor hiszed el miminden van :
- izzó készlet
-gyári SUZUKI elsősegély csomag
-defekt javító készlet / patronos /
-spéci mini pumpa

De ne legyen rá szükség !
Tybee, nekem két éve van ugyanaz az izzó. Nem ég ki, nyugi.

Gyerekek, kinek van az a felnicsík-felrakó szettje?

Oldklu, akkor tudom ki a fiad. De ő van a Motorrevüben is a cikknél
Tybee!
A szükség nagy ÚR!
A szerszémkészletben minden van! Éjjel, ha nem csapattal jársz, tapadsz egy kocsira egy kútig, ott minden van! Xenon elött jártam már így! Hihetetlen, de mindkét izzó 20 perc kölünbséggel fingott ki! Egy motorosnal nincs lehetetlen! Ki hord magánál tartalék izzókészletet, elsősegély dobozt és elakadásjelző háromszöget? Pedig kresz tartozék!
Amiből 1 van arra vigyázzni kell !

Nem a cserével van gondom ebben az esetben , hanem hogy lesz-e 5 percem éjszaka,út szélén .
Surányi nagymester a haverom, a fiam értékesítő volt, most a Pardinál van! Mellette foglalkozik a világítástechnikával. Én vagyok a próbamalaca! Már a seggemben is ledek vannak, A szememben meg xenonok! Az autómban már csak ilyenek vannak. A GSR-ben még csak elől! Erdélyt, Csehországot bejártam, hát még nem fáztem rá ezekre a lámpákra!
Tybee!
Ha kiégne, akkor azonnal berakhatsz egy hagyomámyos izzót, mert semmi nincs átalakítva! 5 perc és kész!
Te semmiben sem bízol? Két gumi biztonságosabb, mint egy!
Oldklu, csak nem Suri a fiad?
húúú az a hejzetjelző az sem gyenge, olyan is kell majd egy marékkal
sehova, nem tudó olvasnyi házhoz viszik
Csak kapkodom a fejem. Pl ha én szeretnék xenont akkor most hova menjek. És mennyiért kapok? Hee ?!
H4-2,erről beszélek !
TOMPÍTOTT : XENON
FÉNYSZÓRÓ: HALOGÉN

Vagyis motorozok éjjel-nappal XENONnal de ha elromlik este
lököm át távolságira és újra látok a sötét éjszakában !

Ezt látom problémának a GSR-en a H4 miatt.
Xenonban nincs izzó, ívet hóz és az adja a fényt, 2000 óra az átlagos élettartama, Siemensre 2 év gari, Philipsre 2 év a gari, mikor is adod el a vasat? Na, addig nem valószínü, hogy cserélned kell! A NO NAME kinainak 1/2 év a garija és 15-20 % feletti a meghibásodása! Világító testet is gariban cserélnék, ha gáz lenne!
...És még arra gondoltam ha kipurcan a xenon akkor még ott van a fényszóró + halogén izzója ami a sötét éjszakában életet menthet !
Tehát ezt látom a bi-xenon hátrányainak nappal és éjszaka
Az előled nem akaró is lekotor!
A szembe jövönek, meg az a magánügye!
Hogy észrevesznek, az tuti! Ez BIZTONSÁGI ESZKÖZ!
(A Mercist, Bmw-st érdekli a szembe jővő?
Kimásoltam a Motorozz.hu oldalról:
2009.03.25.(szerda)08:00-13:00-ig Ha nem lesz hideg akkor megtartjuk az oktatást (kb 20°c) Az oktatás tartalmaz elméleti és gyakorlati képzést. De főképp a gyakorlat lesz a fő cél. Nem az a cél, hogy Mindenkiből versenyző legyen hanem megfelelő RUTINT,TUDÁST szerezzünk a motorunk használatához.A jövő évi tervben lesz HÁZIVERSENY.Csak az oktatáson résztvevők jelentkezhetnek. Kezdők ill haladok közt lesz megtartva.
Az oktatás ára 8.000.-ft/fő (tartalmazza a pályadíjat,oktatást)
Bővebb infó: 06203806360 www.tomtattoo.eu
MAX 15+1 FŐ! Ha nem férsz bele a 15+1 főbe akkor várlak a következő oktatáson!
...és akkor azt mondod hogy megfelelő a jelzésértéke a szemből jövőnek ? ? ?
Bocs, de GSR-be csak a bi-xenon rakható be!
Ott a világító test azonos, de van agy mágnes beépítve, amely fényszórózáskor elmozdul és megváltoztatja a fény útját, így válik "fénykürté"! Nincs másik izzó, és annak felízzására nem kell "várni", azaz nics sötét pillanat! Rondán is nézne ki a fehér tompított mellé a sárga refi! A helyzetjelző is szúrófényü led! Efendi látta, hogy az hogy néz ki!
Motorokhoz SLIM elektronika van, amely a negyede az autósénak és jól elrejthető a burkolat alá! Ja és 400 %-al jobban látsz vele, és hasonlóan viselkednek az autósok elötted, kötörnek le oldalra!