Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az E betű nem csak E-betű, hanem egy szám is, ez lényegében azonosító. Azt hogy azt a kipuffopt melyik gyár csinálta ez az engedélyszámuk ha jól tudom. Szóval ha megnézik a kipuffon hogy E-921 megkérdik ki gyártotta a kipuffot. Azt mondod shark. Utánanéznek, hát ez a yoshimura száma
De amúgy nem néznek így utána.
És a "Zsozsimura" is hangtompítós,illetve kivehető,és hamarosan lessz "E" szabványos is,
és ne mondja senki hogy a rend őre levágja hogy Én csináltam bele mert NEM ÉN csináltam bele,tök Gyáru lessz a cucc vazze És műszakira meg viheted,ha benne van a hivatalos "E",és nem lépi túl az érvényben levő decibel korlátozást(ami a becsavarozott DecibelKiller-rel ok!)
.....Szerintem,de biztos hogy van olyan aki ezt megcáfolja,mint azt hogy a cigi rövidít az életeden,ha szívod....,.....nem is...mert a Pesta-bá az napi 2 dobozzal xívott és 187és fél évig élt,tesója nem xívott,és már az anyjában elhalálozott,vágod
...szerintem...
Nemmáá' tesóó! Én nem csak olvasni tudok bazz!
Haverékat nagyon megvágták pl pedig full legális LeoVince-el mentek, csak a betét hianyzott belőle

Láttam egyebkent a vasad a balckmotors-ban rá van irva a neved (jol tippelem Dr. D.J.? emileztunk nemrég, elvitték előlem a gsr-ed)... hatalmas az a masina :) el nem tudnam magam kepzelni rajta (mondjuk nem csoda egyelore a gsr-el is ovatos leszek kezdokent)... mit ad isten náluk vettem motort :)
Na erről annyit, hogy kimentem az osztrákokhoz mocizni. Megállít a rendőr, persze nulla hangtompító, aztz mondja: milyen dob ez? Mondom Yoshimura. Aszongya: nagyon szép hangja van, olyan jó hangos, öblös
Jó utat, szevasztok. És nem mutattam semmit neki, mert nem is kért papírt.
Ehhh,nem olvasok ide 3orát,máris ennyit irtok.Látom kevesebbet kell jáccanom
Nem

Klau.
Elég sokat hoztam-vittem munkába. Meg pacigoltunk is.
Említette, hogy egy kolleginája is motorozik. Akkor ezek szerint te lennél az?
Tippelni tudok: Zsani pomázról?
Elég az 5 is, nem tudok én annyit nyalni
kia az? az asszonyod?
Csak szeretnéd!
majd megtudod
Amúgy meg mint látom van 1 közös ismerősünk
nem.
tudod milyen szar a prosztata görcs?
Még egy dolog... ha kulfodldre (foleg nyugatabbra) turazol akkor erdemesebb a drága E-s dobot megvenni, mert igen csunya bunteteseket akaszthatnak a nyakadba! (szokott lenni egy betét ezekben a dobokban, amit viszonylag konnyen kiszedhetsz, aztan amig itthon vagy repesztheted a dobhartyakat, de erdemes a betetet visszatekerni kulfoldi kirucc elott)
Attol fugg mit veszel... Leo Vince SBK, Yoshimura, Shark stb (van pár E-s szabvany amit teljesiteni kell) lazan atgurul a muszakin! Bodis-t nem tudom, az már talan nem... a hazai handmademurák tuti nem...
Az szuper!Müszakira meg csere már mint az eredetire!De még igyis megéri!
az ECU képes utánna menni, nem kell. De érdemes egy fékpados állítás.
Kykee merre jársz?Uj téma,a sport dob nem igényel némi szaktudást, ugy értem hogy nem kéne hozzá gyujtás térkép?
azok Yoshimura carbon dobok, Bkingre.
És 190 a pár, szóval nem az 55.000-es kategória....
De kis szemét vagy! 6 gombócosra gondoltam.

És különben is arcodat Putána ! 4 x nem jöttél el fagyizni. De ott mentél el mellettem motorral.
1. jaj nem érek rá ( dolgozok)
2. jaj nem érek rá ( párom letíltott mindenről )
3. Jaj elkapott a ( prosztata görcs,,,,,stb.

Tehát csend !
Ránézesre Yoshimuranak tunik... Yoshi baratunk csinalja nem ocsóé

Apropo... uj vagyok itt :) Üdv mindenkinek!
Persze, 1 éve várom a fagyit amit beígértél, bezzeg gondolom Mesibabának első szóra vennél egy 5 gömböset