Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól van na! És akkor mi van? De ezt ne kiabáld szét TE fagyi gyilkos Ez titok!
Köszi jól
Most nézem a képeket nálad,milyen is az a két dobocska?Valamit csak találok!Már tegnap óta érdeklödök a neten!
csak menni nem tudtál vele mert nem tudsz motorozni
Asszony hogy van otthon?
Szólhatok? Én nem vagyok 1 világítótorony méret ! Sőt inkább az Ős Magyarokhoz tartozom. Kicsi-rövid szőrős-kacska lábú lennék

De a királyra simán ültem,,,,,és még a lábam is leért.
Eztet kikérem magamnak EfEnDi

És nem is! MEEEEERT mikor ráérek és gépközelben vagyok mindig feljövök.

NA!
Hát azért nem 182cm vagyok,szóval átlagos!De a B-kingen inkább én spárgát csináltam! Amugy mutatos motor.
látom a női lélek egyből bevonzotta a mocskos pöpöröpörö dat máskor bezzeg hagyátok szegény tocsikot süllyedni


Zsolti:(zsozsimura)06303311572
ÓÓÓ az gond nélkül megoldható. Kérsz 1 randit amit természetesen pirulva, kicsit ellenkezve azonnal elfogadok. És ezen a nehezen kieszközölt találkozón mehetsz a szép fehér paripámon.
Hmmmm.... azt hiszem röviden ennyi.

Epekedve,álmatlanul ,,,,,ja dolgozom?! na mind eggy ! Csak szólj
Na ehhez annyit, hogy 16,5 literes, és a kategóriában a legnagyobb a Honda 18 literese, szóval nem leszólni.
Nagy a tank? Nem te vagy pici? Nekem megfelelt, bár én 194 cm vagyok. A GSR-en is terpeszben ülsz, nem?
Köszi Sipi

Én is imádom a lovakat, általában 45-öt tudok egyszerre megülni, de talán idén lesz belőle 98 is
fndi pár telefonszámnak örülnék vagy adatlapnak a dob miatt!
Na helló mindenkinek

Meg forró tsók az idelátogató hölgyeménynek
Teszt kört mentem vele,szörnyü volt!Az a hatalmas tank ne lenne,16l fér bele és rárakták egy 1.4es motorra! Szerencsére Gsr-t nagyon eltalálták!
olyan lesz mit amit a gixxi fórumba betettem képet
a gsr a b-king koppintása, mivel tanulmányba előbb megvolt a b-king
Suzuki B-king!Ki mit szol hozzá?Elvileg a Gsr koppintása!(Na igaz ez tulzás)
hy.
kitaláltad már a tuti r.tartót
Na hát úgy legyen, ámen!
Hát igen tudom, fektetés kérdése mondjuk nem fogom a lábtartómmal a betont karistolni az tuti!

EGYELŐRE
Hát igen, nekem a gsr volt az első nagy szerelem, a gixxer meg a nagy Ő
(mondjuk a nagyon-nagy Ő az ezres gixxer lesz)
Ha kb úgy tervezed hogy veszel egy olyan motort ami kényelmes, közútra és pályára is használható, nem hagy cserben sehol sem, megbízható és még ráadásul szép is, akkor Neked a GSR kell
Olyan motort fogsz kapni amit pár évig biztosan használni fogsz és minden percét élvezni fogod. A 98 lóerő bőven elég bármire.
hogy hogyan fexik az monnyuk gumi kérdése is meg szokás kérdése is

most hirtelen csak ez találtam, de tutisnál nézz szét
Na má' látom is, igen szépeket döntögettél vele a gixej isz nagyon szép

Nekem is az a szerelem moci, csak irtó kényelmetlenül érzem magam rajta sajnos na meg a pénztárcám se engedi, de majd ha egyszer összemegyek és alacsonyabb leszek, hátha kényelmesebb lesz