Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha valami kell szólj most végzett a nejem informatikai gazdász szakon ezzel kapcsolatban tudunk segíteni
köszi szépen
az email ment
fndi@freemail.hu
bitte email cím
ha a gépen lenne akkor küld már át, hátha van amit tud anya használni belőle
nem röhögtem , de a nejem ilyet nem készített , fogyasztói magatartás vizsgálata - reklám elemzés . az van !
házi dolgozathoz kellene anyag Termékek csomagolásának pozitív és negativ hatásai marketindes szemléletből stb.


nem röhög
anya tanul
Kérdezi hogy miben segíthetne .
az asszonynak tavaly volt benne része , küldjem !?
Van itt valaki, aki mostanában marketinget tanul/t
Kellene egy kis segítség
szerintem ez nem pont megfelelő időszak az áremelésre , adnak abból még lejjebb is /persze ha szeretnének eladni Gsr-t !
csá Tesó
tegyél el nékem egy flaskával parkettázni parkettázhatunk, csak szólj időben, ahhoz nem kell a jó idő
Rendőr Úr! Mikor lesz a GSR klub szezonnyitó túrája?
Ha lehetne én is mennék, Sanyika még nem biztos, a motor még lábadozik.
Vagy inkább parkettázzunk?
S100 spray-t ajánlom, minden apró résbe bejut kb. 2500 Ft egy doboz.
3?33333-al lett több
Azóta vettem egy kicsit, csak a kinézete miatt
Sziasztok!
Szolgálati közlemény: december 1-től a 2009-es GSR-ek ára emelkedni fog! 1 998 000 Ft! ABS-el 2 098 000 Ft!
ezt a dumát nekem is nyomták még vásárlás előtt hogy kell a fejidom, a fa,,,t kell, meg lehet simán szokn ia szelet,
meg hát kinek mi jön be
az hogy a fazernek meg szar a féke,,,

amugy én azt ajánlom hogy probáld ki mindkét motort, és magadtol rájösz melyik kell, meg melyik tetszik , nem a haverokanak kell megmondani melyiket vedd meg ezért meg azért, én nem is akartam fazert venni, de ráültem kiprobáltam és megvettem,,,
na a Maci levette a fejidomot és azóta nincs szélzaj a sisakban. - igaz, hogy 3 bogárral több van a kabáton
Tényleg ne kvuljunk már el egy fejidommal! Az öreg Sipi Bácsi is megszabadult tőle, csak fiatalodik tőle az ember!
Jó napot Illetve mán estét!
Nagy lófaszt kell fejidom
Ez nekem laikusnak is feltűnt hogy a "régebbi" FZ6 hátsó lengőkarja egy darab zártszelvényre hasonlít , valamint az első féket is sokan gyengének érzik.
szemben a GSR tényleg ÚJ konstrukció.
Csak sokan mondják nálam (nem nehéz) tapasztaltabb motorosok:idézem: A Fejidom az kell !
Igaz én voltam pontatlan .
el kell vele járni a klántúrákra, ott mindig meg van oldva a GSR minden problémája egész évre.
Aksi feltöltődik fullra, féktárcsáról lejön a rozsda, fék munkahenger bejáródik, gyertyák kiégnek, a szelepekről leég a rárakódott városi forgalomból adódó korom, és megszokod a menetszelet, ezek után 200 ++ sem fog zavarni a menetszél.

különben meg a két tipusnak néttétek meg csak a hátsó lengőkarját a GSR az egy stabil tag, az fz6 meg olyan mint egy jó szimó
ennyi