Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HI. Nálunk most itt Kerepesen: dörög, villámlik és szakad az eső. Szerintem reggelre ez már keleten lesz.
Ha esik nem megyek.
Ahogy az időjárást elnézem..ez nem lesz nyerő
Korabban irva volt, hogy a budaorsi agip kut. 8-kor talalkozunk, es 8:30-kor startolunk.
így nehéz lesz veletek tartani, ha azt nem tudom hol van a kiindulópont..
Nem értem, valami problémád van ezzel a szóval
Igy hívják azt aki rajthoz áll egy motorversenyen, csak hogy tudd, ha esetleg nem tudnád. Maci valószinüleg arra gondolt amit egy alkalommal emlitettem neki, hogy jó pár évvel ezelőtt indultam több 2 órás endúró cross versenyen.
Nem szeretem ezt a cinkeléls és ezt a cinizmust amit művelsz mostanában, meg azt sem ha hazugnak állitanak be. Te kis Talmácsi
sziasztok! a megbeszélt találkozó hol is van pontosan?
én is vigyek fürdőgatyát?
....ALAKUL !

Fürdőgatyát vigyünk ? - ha esik azééé
- ha NEM esik , akkor azééé
JÓ ESTÉT MINDENKINEK !
Mégegyszer, ha lehet: kik jönnének a holnapi túrára. Az időpont 08 00 a megbeszélt helyen.
1., Syrus 6
2., MotoPityu / esőben nem /
3., Faresz29 /ha esik akkor nem indulok el/
4., YikeSS
5.,Tybee / Ha Szolnokon esik induláskor , akkor NEM /
6., Abdul (esőt én sem vállalom be)
7.,
8.,
9.,
10.,
11.,
12.,
Szia, B kinget akarsz? Én most tudok egy jó ajánlatot...2,9 önrész nélkül elhozhatod és 2 kipuff jár hozzá...ha érdekel írj
JÓ ESTÉT MINDENKINEK !
Mégegyszer, ha lehet: kik jönnének a holnapi túrára. Az időpont 08 00 a megbeszélt helyen.
1., Syrus 6
2., MotoPityu / esőben nem /
3., Faresz29 /ha esik akkor nem indulok el/
4., YikeSS
5.,Tybee / Ha Szolnokon esik induláskor , akkor NEM /
6.,
7.,
8.,
9.,
10.,
11.,
12.,
Hali, mar 8-kor indulunk?
Ne má gyerekek!NEM LESZ ESŐ!
Reggel 8! Én ma már csak 11-körül leszek.
Addig is szépen erősítgessétek a részvételeteket!
HI. Mégegyszer, ha lehet: kik jönnének a holnapi túrára. Az időpont 08 00 a megbeszélt helyen.
1., Syrus 6
2., MotoPityu / esőben nem /
3., Faresz29 /ha esik akkor nem indulok el/
4., YikeSS
5.,
6.,
7.,
8.,
9.,
10.,
11.,
12.,
HI. Mégegyszer, ha lehet: kik jönnének a holnapi túrára. Az időpont 08 00 a megbeszélt helyen.
1., Syrus 6
2., MotoPityu / esőben nem /
3., Faresz29 /ha esik akkor nem indulok el/
4.,
5.,
6.,
7.,
8.,
9.,
10.,
11.,
12.,
HI. Mégegyszer, ha lehet: kik jönnének a holnapi túrára. Az időpont 08 00 a megbeszélt helyen.
1., Syrus 6
2., MotoPityu / esőben nem /
3.,
4.,
5.,
6.,
7.,
8.,
9.,
10.,
11.,
12.,
hellosztok

Jo multkorában olvastam hogy valemylikőtök vett egy GSR t Békéscsabán és nem volt rajta egy talpnyi hely amit ne festettek volna ujra,
nos csak azt akarok kérdezni hol vette? magánszemélytől vagy kereskedésből?
Ne legyetek mar nyuszik. Kis eso igerete es mar megfutamodtok? :)
Srácok én úgy néz ki nem megyek. Nincs kedvem szarrá ázni, ráadásul a szél is baszott erősen fog fújni, így nem szeretek motorozni..
Kykee, amit beszéltünk add már akkor oda syrusnak, én meg majd összefutok vele valahol..
szeretem ha büdös a hús egy kicsit......
Szevasztooooook!

Holnap akkoooo gyihhááá?
OKÉS!
Nem leszek gépközelben,hívjatok!
csao
Hali all!
Vasárnap reggel:
Reggel az ország nagy részén felhős, vagy borult idő várható. Délnyugaton és északkeleten többfelé, másutt elszórtan várható eső, zápor. Az északnyugati irányú légmozgás élénk lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet 12 és 16 °C között alakul.

Vasárnap délután:
A déli óráktól nyugat felől tovább csökken a felhőzet. A felhőátvonulásokból még északkeleten és délkeleten előfordulhatnak záporok, esetleg zivatarok. Az északnyugati szél élénk lesz, helyenként erősebb lökésekkel, majd estétől mérséklődik. A legmagasabb nappali felmelegedés általában 25°C közelében alakul.
sziasztok!
valaki letörte a hátsó indexemet a parkolóban. van valami bolt ahol kapok olcsón vagy csak a kereskedések?
Hali!

Tönkre is ment volna a telefonom, ha szagot is tudna rögzíteni!

Igen, találkoztunk.... ő is megkajált a napi menüből!
Hali!

Még jó,h a szag nem jön át!
Találkoztatok a kykeevel?