Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12, Közkívánatra ! Sipi De csak ha szép idő lessz,és van rétes,meg szőke kóla és stb.


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-




Zánk-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!

Így már jó!
Mi is utazásra használjuk! Ezért gyere vasárnap,mert "utazhatsz",jókat ehetsz,ihatsz!
Remélem vasárnap összejön legalább 13-15 GSR és még 1-... mocc.
Ha esetleg úgy alakul....

Üdv!
No! Szép estít itten
Szasztok! Elsősorban Baripeti és Syrus6!

Örülök, hogy én sem maradtam észrevétlen!
Köszönöm az invitálást is, de sajna nem nagyon érek rá mostanság, csak utazásra szoktam mostanság használni a gépet. De olvasgatom az oldalt és egyszer majd talán betársulok.
De öröm volt látni Titeket úgy bandába!

Legyetek jók, széles és balesetmentes utat!

Májk
Hali mi is láttunk !

Szeretettel várunk vasárnap!
Én is pont ezt nézteem!

Nem mentél lassan pont jó volt!(nekem) Én arra értettem,h keveset volt levegőben az első kerék! Hát az ha elmennél a picsába,tényleg SZARUL nézn(él)e ki!
Mi is láttunk ám, jöj közénk.
Csak fény tört meg rajtam, beárnyékoltál.
Szasztok!

Tegnap késő délelőtt 4 vagy 5 fős társaaságot láttam a 7-es útról a 71-esre fordulni.
Integettem lelkesen, de ezúton is üdv! (én szembe közlekedtem csomagokkal, menyasszonkával felpakolva)

Májk
Sziasztok!

2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12,


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-



Zánk-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!

Így már jó!
Aloha!
BAripeti,neked nagyobb a tokád,mint az enyém!
De hasban egyek vagyunk!


Miaz hogy nem vagyok a régi,syrus? ? ? CSak azért mert lassan mentem? Hogy nézne ki ha a felvezető elmenne a picsába nyélen? ?

Tudom,rossza a stílusom
Valakinek a párjának nem kell egy nyári kesztyű? Új, csak próbálva volt.
5000 pénz lenne..M-es
Sziasztok!

2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12,


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-


Zánk-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!

Így már jó!
2008. Augusztus 24. Vasárnap
Résztvevők:
1, Syrus
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10.,MotoPityu
11, fndi
Mindenki írja be magát oda ahova neki jobb lenne..


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-

Zánk








a-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Sziasztok!

2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka! Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12,


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-

Zánk-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Gyülekező a Pesti Agip kúton 9órakkor
Szia Fndi!

Sajnos nem jött össze a tegnapi találkozó, mert elúsztam délutánra munkával! De látom vasárnap te is jössz, akkor ha minden igaz találkozunk! Esetleg holnap délután olyan 17:30-körül nem jársz a szentendrei út környékén?Mert arra lesz dolgom,ott találkozhatnánk, ha neked is jó?!
Csáó!

Melyik pesti Agip kúton, van egy pár Pesten!
Hello
Tegnap láttalak benneteket átsuhanni Polgárdin, szépek voltatok
2008. Augusztus 17. Vasárnap:
Résztvevők:
1, Syrus
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, N Feri

2008. Augusztus 24. Vasárnap
Résztvevők:
1, Syrus
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10.,MotoPityu
11, fndi
Mindenki írja be magát oda ahova neki jobb lenne..


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-
Zánk








a-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Gyülekező a Pesti Agip kúton 9órakkor

Jó reggelt!
Szia!

Te miért nem jöttél? Itt láthattál volna 6 Gsr-t+1 banditát!
Helló evribodri!

Jól sikerült a mai túra is!Nekem 496 km lett a vége!
Az útvonal egész jó volt,csak a kykee már nem a régi! (ami nem baj! )Képzeljétek ma csak 1x láttam ágaskodni a kutyuliját!
És szerintetek min járt mindig az esze? Na ....Teséék 1 kis segitség!
Hali hó!

Délután kb. fél 4 felé ki volt fenn Visegrádon.
2 db GSR. Meg talán 1 Honda?
Köszi Vmi webshopposat nem tudsz?Tudtok?