Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is egyetértek veled!Mondom ezt úgy,h se motoros múltam(ill most már lassan ~3 szezon ) és a tudásomnak is van még hová fejlődni!Ja és 15000km!

És innentől már abolcskei-nek:Na a mondandóm lényege,h most láttalak először gurulni velünk-köztünk és szerintem még a GSR-t sem ismerted meg eléggé.Szó se róla szép a King,de gondold át jól....!
Bocsi ,ha okoskodásnak tűnt!NEM AZ VOLT!
....akkor viszek vajas kiflit
Ennyit a Tihanyi Ördög tanya kajáldáról....
Ezt küldtem vissza ma, mert nem kicsit volt BÜDÖS a HÚS !

Csak megemlítem....
Nem fog esni vazze!
Csak pozitívan!
Nem, én arra gondolok hogy lehet jobban járnál használt motorral mint az újjal, csakis költséghatékonyság szempontjából..
mikor mehettem volna vele,elkezdett esni az eső....
Tesztelni nem mertem!TE meg majd motorozol vele szerintem maradjunk a tudásunknak megfelelő motornál!ha nem húzod akkor minek,ha húzod(tudás nélkül)tuti halál!750-es gixxert szeretnék,de belátom,hogy még 2szezon a gsr-el.(minimum) nem fikázni akarlak csak mondom Tutis miért maradt a 600-nál pedig tud....
Ez én voltam
Vasárnapra esőt mondanak. Esőben nem megyek
Hali!
Háttt, nem tudom h elvisz - e engem is... Megkérdeztem, arra azt mondta h megint nyafogni fogok 100 km után... Múltkor is csak azért szóltam neki mert nyomta a seggemet az a kényelmetlen hátsóülés!
igen , azt megköszönném !
szerintem az igazi akciók majd a télen lesznek , nekem megfelel majd egy k8-as 2009 - év elején !
de biztos , az alakja tetszik !
tudsz keveset használt B.kinget ?
Versenyző Jó estét
Te mit keresel itt azonnal tessék hazamenni a saját topikodba,ezek ilyen meztelen izék
köszi mindenkinek a válaszokat reméltem hogy kb ilyeneket kapok
ezek szerint tényleg nem egy rossz motor
Sziasztok.
A Gsr szelep hézag állítása az menetes,vagy lapkás?
csak új motor jöhet számításba?
Nem lesz az sok?
Rákérdezzek neked itt a Benkőnél?
Hátha mondana valami jót!?Attól is függ,h milyen kezdő+stb..
én is , de a vevőnek is sűrgős volt , és csak ez az egy komoly érdeklődöm volt .

B.King
Na ügye én megmondtam! Holnap már mégjobbak lesznek a paraméterek!
nem lesz eső,majd én úgy intézem Nektek
metnet:Vasárnap az élénk, olykor erős északnyugati széllel hűvös, de már egyre szárazabb levegő érkezik. Eleinte főleg északkeleten még több helyen lehet kisebb eső, záporeső; később országszerte sok lesz a napsütés, és a kevés felhőátvonulásból már csak jelentéktelen zápor lehet.