Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem azt mondta h bele ér, hanem amikor teszi be a kereket akkor van útban neki a féknyereg és le kell bontani, valamint hogy a felni keskenyebb mint az 1000-e gixié és a gumit összehúzza a peremét, valamint nem tudta garantálni hogy épségben marad a felnim a felszereléskor mert nagyon nehéz rá eröltetni.
én nem vagyok gumis ezt nem én találtam ki, de ha ő ezt mondja akkor elhiszem neki és nem mondom azt, hogy márpedig b@szd össze a felnit és akkoris rakd fel
Jó éjt!
és itt lesz 9-9. De bebaszna, ha beleérne
ja, csak annál még oldalanként maradt 10 - 10 cm a lengővillánál
a gyárinál 1-el nagyobb méret!
kérdezd meg Briant a gumis fórumban, ott már leirta egyszer, hogy mik az előnyök, hátrányok. És hogy simán felmegy a 190 180 helyett
de nagyobb!a felni is keskenyebb volt!
ne hasonlitsad a 160 as gumit a 190-el teeee
igen, az nekem van párban, 35.000- Pirelli Supercorsa SC II elöl, SC I keverék hátul, 3,8 mm profillal, használt, a hátsó 190-es, ha valakinek kell szólljon, én újjat teszek fel, ha ez elmegy.
Gsr az igazi
a gumi meg 35000
mi van, tutis eladja alkatrésnek a motorját?
mert most akcióóós!120000
miért kéne gsx-r felni hozzá?
merevebb
Nekem a gsx-f-re simán ment az 1.el szélesebb gumi
Sziasztok

GSX-R felni kell hozzá és sokkal merevebb a kanyarban, nekem nem jött be.
nagyobb felületen fekszik fel, mint a 180-as,különbség, hogy hegyesebb a profil, ami miatt másképp dől be, mint a 180-as.
azt mondta neki a szerelő, hogy beleér a fékbe Meg hogy nem úgy feszül fel a felnire mert keskeny
kérdés?hogy kanyarban milyen....
nekem is mondták,hogy jó!
igen, Briannel beszéltem, és simán. De fndi-t lebeszélte róla valami szerelő gyerek. Nekem az lesz a következő, pihen a szekrényben egyenlőre.
Maci a 190-es gumi jó a gsr-re
Kispohi!
kuplungkarom van 2000-ért eredeti.