Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kuplungkar: www.motorparts.hu kb 2500 Ft - utángyártott
kormány: www.x-bike.hu LSL kormány többfajta színben és formában. 14ezer ft
Üdv!Hol lehet kapni Gsr-re kuplung kart?Kormányt?
16 körül jó, ha te jösz hozzám, ha nekem is mennem kell akkor annyival később
Szia Fndi!

Oké, akkor kora délután még írok vagy hívlak!Szerintem te a Keskeny Lacira gondoltál, őt ismerem, azért nem ugrott be kire gondolsz, mert te Sanyit írtál!
Ha esetleg valami oknál fogva a ma délután mégse lenne jó, akkor esetleg holnap mikor érnél rá?
Morgen
megyünk vazze!
Jó az idő , tehát megyünk . Janihoz 10 óra körül csatlakozom Agárdon , te hol csapódsz hozzánk ?
06 30 51 99 444
Megyünk haver
persze 16 után, addig találj ki valami közelit nekem a gumim miatt.

(úgy tudom, Isaszegi és autóversenyző )
Szevasztok ZSiványok!
Na,holnap akkor mi a f@sz lesz? időbe válaszoljatok!
Na megyek,kiverem a fäszom és lefexem a gecibe
Sziasztok !

Jó volt ma is KUNMADARAS

A csúcs / ma sem keltem fel hiába ! / a csajokon kívül a rakéta meghajtású motor volt
5,8sec alatt 320km/h 400m-en

+2 GSR-t láttam
Olcsoert nincs. DE elfelejtettuk elhozni.
HI. Jani, ha jottok a Balcsira hozzad mar el tolunk az Xbox 360 iranyitopadot a fiam szobajaban van az iroaztalon
vagy a radiatoron. Aposomeknal van a lakaskulcs. Koszi. Nincs ekezet a billentyuzeten. Akkor 24 en lesz tura?Este ha fenn leszel a neten csorgess meg legyszives.
Na mi?
Mi van mindenkivel? Mi eza nagy punnyadás?
Holnap is van gurula! Lehet,h 1-dül kell mennem..
Veled mikor?hol?
Hi!

Akörül lehet. Mivel csak most tartok az első 500 km-nél, és max. 6000-ig pörgetem, így megyek vele kb.110-et.
Szia Syrus!

A most vasárnapi túrát kihagyom, a jövőhetire gyúrok!
Szia Fndi!

A vasárnap délután vagy kora este az nekem is jó, akkor tudunk találkozni valahol!Nem ismerem a Keskeny Sanyit, esetleg ismernem kellene?
Vasárnap délután:
Délután kellemes napos idő várható az évszaknak megfelelő hőmérséklettel. A szikrázó napsütést néha zavarják meg gomolyok. A mérsékelt északnyugati szélben a hőmérséklet csúcsértéke 22 és 26 °C között alakul.
Na hölgyeim és uraim!

Vasárnap azaz holnap az M1-M7 kivezetőjénél lévő Mc donalds parkolójából lenne indulás 9:00-kor!
Kérek mindenkit ,h erősítse meg a részvételét v ha még nem iratkozott fel akkor tegye meg!

Vasárnap 1 balcsikarika+ " fürcsi" +kajcsi? A jövőheti túrának a bemelegítéseként

1. Syrus6
2. abolcskei
3. N Feri ? (jó lenne)
4. kykee (fürcsizzünk leeee)
5. Laczi Pitykó
6.
7.
Hali!

nem szoktam nézni,de szerintem 6-7000 körül!
Szép napot all!