Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem sajnos még mindig fáj a gyomrom ,és állandóan járok ,,,,,re
rohadt szar ,és nagyon gyenge vagyok
a mai srandolásnak lötek,Ceglédra szeretünk volna menni ,de nem mertem,de már a vejem is és a barátmőm is betegekl
szia Drága!Jól vagy már?
szió barátném
nem tudom pontosan,szerintem úgy 5 felé,de nem vagyok benne biztos.6-ra értem haza annyit tudok
Szerintem valamikor kora délelőtt!
Hali!

Szerintem no pálya!Úgyhogy mehetünk 1ütt!Előtte még lesz valami tekergés(gondolom),de majd kykee levezeti a programot! (Ha hazaért a gilisztasétáltatásból )
Jó estét!mikor?
ma láttam egy GSR-t Mánynál a körforgalomnál...nem innen volt valaki?
Nincs kedvetek eljönni vasárnap a túránkra? Lejjebb találsz infót róla, balaton környékére mennénk, kellemes tempó, jó társaság, finom kaják!
Roli még a kawával nyomja, neki is 40ezer van már benne
http://www.sportmotor.hu/motor...
Ja, hazajöttünk! Így jobb is, mert nem volt az a gatyarohasztó meleg ( ) meg ugye a mai ünnepségek miatt egy csomó minden levan zárva! Nekem jó a péntek..! Hány fele kb..?
Sanyi él és virul Az RR-ben viszont már 40.000km van és abból a leghosszab túra az az volt, amit a múlt évben veletek nyomtunk. Tehát gondolhatod, h még a "konyhába" is motorral jártunk Tényleg Rolival és az atom kék Z750-el mi van ? Remélem túltette már magát a "kawasavazáson"? Májusban az én szívemet is megdobogtatta egy Kawa - ezt elmondhatod neki, biztos örülni fog Egy közös gurulás valamikor? Csak hogy nekünk is jól megmutasd a gixxert?
Kösz , ez nekünk is jól esett !
Sziasztok.
Ma vegre lattam elobe is egy GSR-t itt Csikszeredaba (UHW-596), kedvenc motorom, mindig olvasgatom a forumotok ki mere jar mit csinal, jol esett.
nem rossz moci!igaz nekem 750-es volt!imádtam
Délutáni gurula
Bocsánat gsx650f
Sziasztok tudok egy új (2hónapos gsr 600-at legújabb kasznis,járatós)
1500000ft ért!
Szerintem ez nagyon alkalmivétel még új szaga van
Magyar, szervízkönyv,garancia,kulcsok, új állapot!
Ha valakit komolyan érdekel hívjon a 06-20-391-9664-es számon

Új motorként hitelezhető!
"Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-

Zánk-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!"

A fenti utvonal alapjan, nekem le kell vinnem a csajomat Fehervarra, es visszafele felszednem. Merre megyunk? Palyan? Akkor en elobb elindulok es Fehervarnal csatlakozok a bandahoz, vagy ilyesmi...

Meg hogy lesz almadiban ebed? 10-kor mar ebedelunk? Vagy csak valamit nem ertek :)
Reggelt minddenkinek, jót.
Jó reggelt!
A csütörtök nem jó,de pénteken lenézhetünk!
Mizu már itthon?
Hali all!
Jóestét!
Jó volt veletek találkozni a Balatonon jól éreztem magam! Kykee, visszmentél aztán a ,, fagyisnénihez ,, ? Tutis! Grat. az új mocidhoz, nagyon tuti! Syrus6, a konditerem sajnos nincsen nyitva a konditerem holnap ( aug. 20. )! De holnap után ( aug. 21. ) 9 : 00 - 15 : 00 - ig nyitva vannak... ha gondolod akkor elmehetünk.. vagy akár hétvégén is!
ok