Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Téged miért nem lehet látni a vasárnapi listán
Akkor siess, h vasárnap már gurulhass velünk!
én vártam volna hétfőig...
Nem lesz eső!
már megy a varázslat+ a vudu+minden ami lehet
srácok, most komolyan, mi lesz ha esni fog az eső vasárnap?
nagyon szivesen, örülök hogy segíthettem
köszi a tippet, már itthon is vagyok és fent van az uj guma
Vasárnap: Sokfelé borult elszórt záporokkal megélénkülő széllel, majd szakadozó felhőzet.
Na akkor...
2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)
2, Tutis + Haver1 + Havercsaj1 meg a pasija (balcsinál csatlakoznak) + haver2 (Ő is balcsinál csatlakozik valszeg) + lehet haver3
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, YikeSS
8, N Feri
9, kuksimano
10, MotoPityu
11, fndi
12, Közkívánatra ! Sipi De csak ha szép idő lessz,és van rétes,meg szőke kóla és stb.
13, Gazsi
14,Tybee....
15, Lotto (csak száraz pályán)
16, ....

ui
Motopityu, te két példányban jössz?
Hali!
A GSR szerintem egy jó kis mindenes motor. Túrázásra, pályázásra, munkába járásra, őrültködésre is tökéletes. Attól függően, hogy mi a legfőbb cél ezek közül, biztosan lehet találni jobbat is nála, de mindent együtt nehezen. Én voltam vele hosszabb túrán is (4000km), az 1100 km-es hazautat is kibírtam egyhuzamban rajta, nem fájt semmim.
A szélvédelem megszokás kérdése, először a 100 is huzatosnak fog tűnni rajta, de idővel a 180 sem lesz megerőltető egyenes háttal plusz plexi nélkül. Nekem a 140-150 km/h a tankolástól tankolásig távon a vállalható utazó tempóm.
Nekem csak a tükör rezgése tűnik fel 6000-es fordulatnál, de ennyi. Lehet, hogy 10000-től rezeg minden, de magasról le fogja kakilni a haverod, mert akkora extázist nyújt, ahogy átvált vadállattá...
Világítás szerintem kevés, de páran már raktak bele xenont.
HI. Mégis eladtad? Vagy csak így hírtelen jött a vevő?
Túrzásra alkalmas, a kormány-lábtartó 6000 felett rezeg, de vészesen! az utazó tempó megszokás kérdése kis szélterelő idommal nekem a 160 elviselhető
hiho srácok!

kis tanácsot szeretnék kérni egy haverom most készül gsr-t venni és érdekelne egy két dolog a mocival kapcsolatban, úgymint mennyire alkalmas túrázásra, szélvédelem, mekkora az elviselhető utazó tempó,
rezeg a kormány lábtartó elviselhetetlenül?
ja meg persze hogy miyen a világítása. azt egy két videóból láttam hogy menni megy nagyon pályán is mátrában is de nem ez lenne a fő szempont.
előre is köszi a válaszokat
JA akkor ezért vette meg a két babettát kykee-től, valami custom gép készül
motoros roller
én örülnék egy Royal Enfieldnek, jó pénzé eladnám, marha drága egy ilyen..
Hát mondjuk jól járt aki megvette, kevés km volt benne..
A GSR túl jó neki azért adta el...:
ÁÁÁÁÁ, inkább ez: Royal Enfield 500 ES !
Mi lesz helyette? GSR?
morgen srácok !
motor nélküli motoros lettem ez este elvitték a gsr-t , Mohács mellé Bóly-ra került !
Kezdőthet a nézelődés , alkudozás a kereskedőknél
még nem sajna, de nem adom fel

BB.
Ezekszerint nem sikerült szerezned?
net te b@sztál fel hanem az idióta szomszédom, ugyanis neki már párszor elmagyaráztam mit beszéltünk a közös ismerősünkel ebben a témában és csak idegesit, de mindjárt átmegyek hozzá és elaltatom mert férre ver a szive
oké, nyugi, megmarad nekem. De: gumicseéhez le kell húzni a féknyerget a felniről, ami nem érhet bele a gumiba, sehova, stb.Ne neked kelljen már elmagyaráznom, te versenyző teeee A felni meg nem keskenyebb, de keresem a Brian írását a gumisban, berakom ha megvan.
Na.