Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor ha lement az ezer km,akkor ráugrik egy Öcsimura ,azt hiszem,ha kapok valakitől egy Öcsi-mester elérhetőséget.... az adataimnál ott a mailcimem
megnéztem a videók között a hangtesztet,és a szomszédaiddal ellentétben nekem nagyon bejött,kicsit rövidre sikeredett a hangteszt
kb 6 éve, még kezdő vagyok
eddig hajtottam,szedtem a gyapotot ezerrel,de most már nem erőltetem meg magam, csak nyugdijas tempóban Te mióta nyomod ezt a GSM műfajt?
bár ez a 120 km/nap miatt inkább continental road attack, az jobban bírja.
Jobban "veszi" a fordulatot a vas, végsebesség kicsivel nő, élvezetesebb a motorozás.
Videóim között nálam is találsz öcsimura hangtesztet..
nem gsm-es, de pageres, én ezt használtam és ezt is fogom használni: http://www.riasztos.hu/motor.h...
Vagy kykee-től vágott slick, vagy continental sport attack.
hétvégén Mátra túrát tervezünk a haverokkal, ha esetleg valaki tud útvonalat Fehérvártól.....köszi előre is
köszi kuksi!geri.kuszak@freemail.hu a címem
Mióta vagy a szakmában?
független,nem szeretni multi,
off: természetesen,ha erre jársz akkor ugorj be hozzám,CBA parkoló,onnan már látni
on: valakinek van tapasztalata,esetleg tud ajánlani helyet,ahol beszerelnek egy gps-gsm modulos riasztót emberi áron?
MOBIL GS(R)M
Hol dolgozol?Független,vagy valamelyik multinál vagy?

MSNre vegyél fel,ha gondolod!
NA,akkor az király!GSR is GSM is!
Akkor kooperálhatunk...
Igazán megható ez az "önzetlen" segitőkészség!
Te is gsm- es vagy? én is azon a területen fejtem ki aktivitásomat! hú bazz... ez nyakatekert lett
De szerintem megoldom ezt a hálás feladatot,mármint a bejáratást,de azért köszi
..ezt is persze jutányos áron teszem,nem nagy ügy, 215FT/KM
Bízd ide a km-belenyomatást
Találd már ki ,hogy csempész avagy kém vagyok!

NA,már megint nyomoztattál utánam?


Hűűű,most ugorjatok rá,a Román határon épp egy tonna gilisztát visz ki hűtőkocsival
nem,most rendeltem meg hozzá a kábelt,a beázást már likvidáltam!Pont most fejeztem be

Szerintem menthető és tökéletes lesz


Mert a MOBIL_GSMnél lett szervízelve
Hát a bejáratást megpróbálom hamar belenyomni,és aztán jöhet az Öcsimura !Jut eszembe,valami változik a moci hangján kivül? gondolok itt a sebesség,"tolóerő" és ilyesmikre.....
ja, a bejáratás után
Kiráááály!
De csak bizonyos km belenyomatása után ajánlatos ezt az Öcsimurát rábiggyeszteni,vagy tévednék?
Köszönöm Kuksimanó!
Majd átküldenéd a számát a Mesternek? szerintem nagyon tuti a hangja a kipunak,kicsit talán jobban tetszik mint a yoshi
Köszi!
Igen,Alsónémediből van(lessz Szerdán ) a vas,jól tippelted.
te ne szólj egy szót sem csempészkém