Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyóreggelt
THX.
nekem is K&H.
apának Generali.
hollós a dunaharaszti ocsmányirodában intézi a forgalmit. azt nem tudom melyik napokon van ügyintézés.
szia! számtech. notebook meg ilyenek..
K&H
Máv helyett bármelyik!
Amúgy a K&H sztem motorosbarát...
Amúgy meg mind szemét...
hölgyek urak, melyik biztositó most a nyerő a máv helyett
remélem te szerencsésebb leszel mint én, engem 3 hétig várattak.És beleörűltem a várakozásba.
Hát én két hetet tuti nem várok, végülis elég gyorsan intéződik az ügy, múlt hét szerdán adtam le a papírokat hiteligényléshez, pénteken adtam le a gsr-t. holnapra kész lehet, ergo 1 hét alatt lecseréltem a vasat.
Csak pont itt a célegyenesben szarakodunk. Azt akarom elkerülni hogy pénteken kelljen értemenni, mert akkor szar idő lesz, nem akarom mondjuk vizes úton elhozni...
GumiBáró
Szar mi?
Engem két hétig várattak a Bandiék a Hollósnál.
Hojtei számát küldje már át valaki léci.
A vizsgáztatás tuti megvolt ma. Fel kell vinni az adatokat az okmányiroda rendszerébe. Ez a rendszer szarakodik állítólag. De egész nap egy ilyen rendszer nem állhat, ilyen nincs..
Üdv mindenkinek!Tutis,nekem is mindig csak húzták az időt!Az előző motoromnál vártam 2 hetet és amikor ez letelt mondták hogy mehetek érte,de délután hivtak hogy mégse igy még 1 hetet várjak......a fa..om ki volt A mostani motoromnál csak 1 napot késtek.A vizsgáztatás Pesten(ha pesten vetted) akkor szerda és csütörtök van csak!Attól függ mekyik nap tudják vizsgásztatni és másnap lehet átadás csak.Nekem csütörtökön vizsgáztatták(szerda helyett)igy pénteken vehezzem át!
Egyáltalán rálát valaki az okmányiroda rendszerére? Gino? Attila?
Viszgáztatás szempontjából.. Ma levizsgázott a motor, de valami olyasmit mondtak hogy nem nagyon megy az okmányiroda rendszere.. Ez reggel volt. Most hívom a szalont, azt mondják hogy holnap lehet átadás, de csak akkor ha megy a rendszer. Ezek szerint ma nem csinálták meg a papírmunkát..
TÖköm televen, mi a rák tart napokig egy motor átadásában...
Siemens xenonra az "izzóra" is vonatkozik a garancia! www.bi-xenon.hu oldalon nézd meg, mert fejből nem vágom!(No name-et ne vegyél, bár olcsóbb, de sokkal többet szívsz majd vele!)
Mennyire lehet látni? NAGYON! 400 %-al jobban,mert sajna, a GSR lámpája nagyon karcsú! Mint öt gyertya!
Persze a láttatni elv is érvényesül!
Szívesen megmutatom, hogy mi a különbség, ha mellé állsz az enyémnek! Meglepődsz, az biztos!
Párod milyen szervízbe vagy szalonba dolgozik?
Koszi a valaszokat.
Hol erdemes megvenni a gumit?
hoj, csörögj már rám, elkevertem a számodat, kérdésem lenne.
Köszi a gyors választ Uram!
Nekem Bi-Xenon van a vasban 55w-os. 35 e volt az ára.
Otthon be lehet szerelni, ha van hozzá műszaki érzéked, meg időd.
Amúgy Qurva jó. Látok.
Megkérdezhetem, hogy mennyi péz vót a xenon? Ha postán küldi, othhonosan bele tudnám rakni, vagy Nekik kell betenni.
Mennyivel jobban lehhet látni? Megéri? Ha kiég az égő, akkor mennyire fáj a csere?
Köszi
5. lecseréli sportmotorra