Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha hívlak mé nem veszed fel?
Mi van holnap?
Mit tudtok ennyit szarakodni ezen az eladáson,+ h kinek h éri meg!
Nem kell eladni!
Ha valaki megakarja venni valamelyikőtök mociját,úgyis +veszi,ha+ nem,kénytelenek lesztek engedni! Vagy várni,közben tovább fizetni a részletet+tovább veszit az árából.......stb Vagy mivan!
Na ezt jól kiokoskodtam!
Joccakát !

Reggel tali aki jön,aki nem annak szép napot !
HI. Holnap melyik átkelőnél jöttök vissza? Az ebédet hol tervezitek? Vettem felnicsíkot / Fehéret /,
hát nagyon faxa lett. Igaz Syrus.
kimaradt a lényeg: Mindkettőtök motorjával úgy jár, mint ahogy most ti is.

abolcskei, mindkét motoron max 100.000 forint extra van bekerülési áron. Eladáskor ez nagyon keveset ér.
hát, tudod kicsit hibázik a számításod. Megveszi az új motort 0-km és kifizet rá 2,5-öt, majd évente bukik rajta 500 rongyot. Vagy megveszi a kykee vagy a te motorod, 50.000 km, 15.000 km és egy blokkcsere után 2 évesen, ami most ér 1,2 körül, és bukik rajta évente 200.000-et, plussz a fentiek. Aki hosszabbra tervez egyiket sem veszi.

Eladás: Az enyémet tavasszal, 250.000 extrával, 5500 km-el 1,3-ért számolták volna be.......egyzerűen nem éri meg eladni, és a hiteltől függetlenül.

Meg ne sértődjetek....
Akkor reggel jöhetsz is velünk!
Sziasztok!

Már én is megtankoltam,guminyomást meg ,láncot lefújtam de a zöldkártyát nem tudtam intézni! De majd falaztok nekem ha kell!
A mosást én is utána terveztem be!
AKKOR REGGEL 8-KOR!
Hali! Holnap reggel 8.00 és 8.15 között az M3 kivezetőnél. Én már lemostam a motort.
Baripeti, akkor a tartót ne felejtsd otthon!
Sziasztok !

Akkor holnap M3 kivezető 8 óra
De azert valljuk be, melyikonk szeretne 4xezer km-t futott gsr-t venni, amikor tucatszam van elado 10-15-ezer km-el is. Nyilvan mindenki a kevesebb km-t futottat valasztja hasonlo aron.
így van , + az extrák ami a kykee és a te gépednél nem elhanyagolható tétel !
Ez a legnagyobb baromság, amit sajna a sok paraszt mezei vásárló hisz.
Mivel ha bemész egy kereskedőhöz, kihozol egy újat hitelre, akkor az új több mint 2,5 millára jön ki lejáratkor. Mindig a tőketartozást kell a tőketartozáshoz viszonyítani, azaz hogy mennyi tőketartozás van az aktuális időpontban az aktuális motorok a banknál. Nem pedig a tőketartozást viszonyítani a lejáratkori összeghez..
Kicsit érthetőbben:

Felveszel egy új motorra 1,8 misit. Ez kb 72 hónapra 36.000 Ft = 2.592.000 Ft + az alaptőke amivel beszáltál. Tehát lejáratkor összesen 2,7 - 2,8 misit fizettél ki a banknak egy 1,8 misit érő motorra..

Ha használtat veszel: Mondjuk 1,4 misi az értéke, átvállalással meg 56 x 36.000 = 2.016.000.-

A sok barom meg azt nézi, hogy hú bazz, egy 1,4 misit érő motorra elkérsz 2 misit?
Aztán az ökör bemegy a bankba, mert talált egy másik motort 1,4-ért.
Felvesz 1,4-et 56 hónapra, és csodálkozik hogy hoppá, ugyanúgy 36.000-et fizet, vagy még többet..
Na az ilyeneknek a képére röhögnék hogy mit hittél pubi, tán a két szép szemedért a bank semmi kamatra ad neked hitelt?
Tuono
képeket kérünk az adatlapra, és frissítést
milyen V2?
Egy barátom vette át,Ő fizeti tovább a hitelt! Természetesen még láttok csak nem GSR-rel,de szerintem nem a motortípus a lényeg,hanem a barátság ! Ja , és ismét V2-öt vettem! Nekem ez jön be!
a te élményeidet fizesse mega vevő?
csak kykee kicsit hosszú futamidőt választott.....ez van. Nem kötekedésként, csak ezek tények.


Na, motorlánc lezsírozva, bukócső zörgése kiiktatva, moci átnézve, ülést most mosom, a motormosás holnap estére marad, mehetünk
Most akkor kik jönnek?

1:abdul
2:baripeti
3:thebear
4:tybee
5:gazsi


6:syrus
7: Maci
8:
9:
Á ennyien tuti nem leszünk!
Most akkor kik jönnek?

1:abdul
2:baripeti
3:thebear
4:tybee
5:gazsi

6:syrus
7:
8:
9:
Á ennyien tuti nem leszünk!

De azért látunk még!?
Sziasztok!

Már nagyon várom a holnapot! Mizu kykee gyüvő?
Igen,nagyon jól beszélsz tűzmester!
Akkor vegyem le a km órát?
De ingyen mégsem adhatom
Most az a 2.5 milla az nem reális? ? Annyi sok élmény van benne,meg kilométer,azt nem adom ám csak úgy oda Meg tud egykerekezni is,azt is meg kell fizetni