Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem azért telefonálj oda előtte, ők ezt írták nekem, bár elvileg van raktáron.
De ezt így simám lehet kapni. Nem ? Vagy. Telefonáljak rájuk, feleslegesen ne kelljen már BP re mennem.
passz. nem én mentem el érte.
3900,-
de ha van kiapacitásuk (most nincs), akkor bármilyen szöveggel lehet csináltatni, akkor 6e
Janival tömtük a a sütit Vácon. Megbeszéltük, le fogunk költözni. De csak is duna parti kéglibe.
A Könyves Kálmánról közvetlen be lehet fordulni?
? forint.
nem is tudom, akkor talán csak a gurulás és a süti miatt lehet irigykedni
Köszi.
estét! nem gyári. itt vettem én raktam fel. nem volt egyszerű
HEY Holti pont ilyen felnicsíkot szeretnék. Ez gyári? Gondolom. Ki rakta fel és hol vetted?
Estét mindenkinek!
Bocsi,h csak most reagálok!
Épp csak benéztem és már mentem is a gyógytornára! De utána Motopityuval mentünk 1 karikát! Elgurultunk vácra sütizni!

A dolgozás fogalma nálam most a gyógytorna+aqvafittnes+konditerem+szobabicaj....stb-ben merül ki! Vagyis inkább én merülök ki!
nálam is sok a meló , mindíg van valami be nem terveztt is...
"Nem ér rá"
"Én se nagyon...."
kykee mester ritkán van itt , vajon mi az oka ?
Önnek is uram!
jó estét !
A 2007/02-es számban van szétbontva a blokk, 25 000 km után.
azt be tudnád ide scenelni?
Sziasztok!
Az előbb pakolásztam, a fiókomba és találtam egy 2006 10 havi motor revü-t, aminek nagyon megörültem, mert tartós tesztet írtak a Gsr-ről!A baj az hogy csak a 11. haviba bontják szét a blokkot és elemzik a motort! Na mind1 ez van!
Egy kérdés!
Nektek is ilyen szar a hátsó lábtartótok?Van rá vmi megoldás, h ne lötyögjön, mert ku...vára idegesít!
Ez nem sorrend...holt(jej)verseny
Bár a kaja egyre kevésbé érdekel.
..a sorrendben biztos vagy?
Ez tény....és nagyon jól van ez így.
Kaja, szex, motorok. Seeeeemmi bonyolult dolog
hát igen. könnyű nektek (pasiknak) örömet okozni