Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem értem miért nem veszel egy makulátlan vasat picivel többért , inkább lutrizol !? én pont tudok neked egyet !
Magának is!
jó estét !
~ 6500 Ft a gyári levegőszűrő (13780-44G00)
Nem tudok utángyártottról.
Melyik motor az? A használt autóról.
Srácok ,

Nekem is lenne egy kérésem : ildomos lenne a légszűrőm cseréje .....hol lehet kapni vagy hol lehet megrendelni ( on line) meg kb mennyiért ...valaki régebben irta ha jól emléxem 3000 Ft az itángyártott ....előre is köszi az infót....
igazábol nem találhatnál rajta semmi hibát , az esztétikai sérüléseken kivül ........ha bukot a gép az látszik pl. kormányvégen , blokk oldalán , hátsó idomon , elsőtelószáron , elsőlámpán , ( attol függ mekkorát pereceletk vele ) nem tudom milyen kiadás de 2006 nál nem let régebbi ..igy ha nem ütötték vágták és nyelezték meg kerekezték + medmexeltek vele egyfolytában ( ha igy van , gondold meg a vásárt )akkor zsirnak kellene lennie ......az se mindegy hogy mennyi km van benne .....
A családi ügyekről! Összeteszem a két kezem, h olyan két lakásos családi házban lakom, h a kisebbik lakásban édesapám lakik. Amikor a most 16 éves fiam óvodába ill. iskolába kezdett járni akkor
reggel a papa vitte oviba és indította iskolába Ez oltári nagy segítség volt. Anyósom, aposóm nyug pedagógus, sokat segítettek Ádámnak, ha kell segítenek a mai napig .
Ginoval max egyetértek és tökéletesen átlátom a ,,próblémáját,,. Kb. 2 hónapja beszelgettünk 1 órát
a nagybetűs életről. Sok minden nem egyszerű nekis em és persze másoknak sem.
Elég nehéz lenne leirni hogy mit nézzél rajta ......javaslom egy hozzáértő nézze át ...
Ha lehet vihógyél magaddal v.kit aki ért hozzá ! ezt tudom tanácsolni ....
Fiuk!

Holnap megyek megnézni a mocit mit érdemes végig nézni rajta?Ha nagyon törve volt mennyire lehet jól megcsinálni?Észre lehet azt még venni rajt?
adatlap
ha ez nekem jött nemtudom a számod
Hívj fel!
Call now

csao
Légyszíves, ne basztatsd a GINOt!
Szia kykee!
Nemtudom emléxel-e még rám, tavaly találkoztunk.
NA annyi kérdésem lenne t ekitől szoktál gumit venni? slick vagy vágott slick érdekelne.
Pénteken mennék pannóniára csak hát a mostani gumi enyhén szólva már... szar
Kezd hasonmlítani az enyémre

Már majdnem olyan szééééép
Igen, megvolt a gyerek, de akkor itthon volt a párom vele! Mellesleg egy pár hónapos gyerekkel még nincs annyi "gond", tennivaló, mint amelyik már megy, pakol...stb.

Csak tavaly ősztől muszáj volt neki visszamennie dolgozni, mert kell a pénz.
Amit kap (gyed+családi pótlék= 40! ezer ) az ló***szra sem elég.
Ugyanis veszélyeztetett terhes volt (a kora miatt) és drágalátós TB vagy mi a szösz, a táppénzét vette alanak a gyás+gyed megállapításánál. Pedig még ők mondták, hogy a szülés elötti évet nézik, ahol volt rendes, nem minimálbére fizuja. Szóval kapják be!
Ezért kellett minél hamarabb visszamennie dolgozni. Mivel és hétvégén nem dolgozom, így ő akkor tud dolgozni pár napot, mert a gyerekkel tudok lenni.
Bár nem sok közöd van hozzá, de szívesen elmondom/elmondtam.
Ja, ezt sem muszáj elhinned!
mikor megvetted a motort már megvolt a gyerek, szar a kifogás.

Nem csak az a bajom.
Most, hogy mindenki betekintést nyert egy kis (fogalmam sincs miről -ok-) történő eszmecserébe, további szép estét kívánok!
Te képzelsz valami okot rá, mert én nem adtam....
Az a bajod, hogy nem jelentettem ki ország-világ elött, hogy tavaly eldobtam a motorom a Hringen? Szerintem ez magánügy, nem mintha nem tudná mindenki.

Amúgy már említettem, de te sosem fogod megtudni (de ne legyen igazam), hogy milyen egy gyerekkel úgy, hogy nincs nagyszűlői segítség! Mindjárt nincs az embernek szabadideje....
És nekem jelenleg fontosabb a fiam, mint a motorozás.
Ezt nem kívánom ismételni.
Nyugodtan lehet beszólogatni, csipkelődni.... én így döntöttem és jól!
Lehet azért (bár én nem érzem hiányát), mert én nem is tudom miben kéne....
amúgy mindig rájövök, felesleges beszólnom, mert úgysem érted miért....