Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert ott biztos jól számolták be, a kereskedő eladott egy uj motort és gyorsba kis haszonnal tovább is adta a beszámitottat. normális helyen ezt igy csinálják

a nézegetéssel meg az a baj hogy megnézel 10-et bele kerül egy csomó lébe és energiába és még korántsem biztos hogy amit találsz majd az tényleg olyan is lesz
Egyébként mennyit kel fizetni ezekre a mocikra(teljesitmény adó)?
Az sokk,(nekem)! 1,3 és féluton találkozunk
erre csak azt tudnám mondani, ismerősöm (szarvasi) beszámitatta motorját veszprémben, cirka 400 km er ha nem több,
és ki vette meg azt a motort, hát a szembe szomszédja
szerencsére
Mi sem vagyunk szomszédok!
http://www.hasznaltauto.hu/2181210_suzuki_gsr_2007
Én 1.430.000-ért odaadom!
Hétvégén is nézek egyet 14 honapos 1,37 ért.De lesz az még 1,3 is.
legyen szerencséd !
Mezőfalva
Jön még kutyára dér
Mezőföld az merefele van?
szerintem arra várnod kell egy kicsit még
Hól érdemes még keresgélni neten mocit, mert idáig csak a használtató.hu-n nézegetem?
csak hogy itt még így is 250 a különbség , 1.650.000 pedig csak úgy volna ha hitelre veszi ! amit pont nem akar !
Szia Tybee, Abdul!

Én is vasárnap délutánra gondoltam.
Ha megvárjuk Abdult, akkor olyan 2-3 óra között lenne a találkozó Békásmegyeri Shell kúton. Én itt csatlakoznék.(Azon a kúton, ahonnan tavaly januárban indult egy kis túra, Abdul te tudod...)
Rendben így, fiúk?
Na ez az ha egy kicsit használt már azért sem adnék többet mert akkor tényleg vehetek újat, inkább várok hátha hirtelen valaki megszorul és ugy adja el.De legjobban annak örülnék ha mondjuk 1éveset kifognék 1,3misi környékén ami tényleg szalon állapotú.
jó estét! tutis! ma hazafelé mocit cseréltünk Attissal... isssteni volt a kis ezres most már kétféle motort vezettem
csak az a baj, hogy a picivel több az már pont egy O-kilóméteres ára, és ugye azért az uj az csak uj és nem 1ooo - 1o.ooo km es amivel már ki tudja mik történtek (fére ne értsd )

az én véleményem, hogy szinte 50 - 100 e a külömbség, akkor inkább a vadi uj amit én kormolok ki előszőr
erről beszéltem ! az enyém vihető egy ici-picivel többért és szinte új motor !
az a baj hogy a gépem behányt, és most 1 laptopról olvasok ezen meg nincs sok minden
Na ez gyönyörűűűűűű!
ment a jelölés!
Kép nincs róla?Ha jól emlékszem vidit raktál fel...