Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na megyek,velem senki sem beszélget

Holnap úgy is munka
Ez is eladó!

HAvi 23.292.- a törlesztő és abszolút rugalmas vagyok!Plusz kipudob,block,új Metzeler Sportec M3 gumi,MAgura kormány,sportdob,olajcsere után 1000kmrel.csak tankolni kell és sokat motorozni.
kp-re nem eladó mert a hitelt akkor nekem kellene most kifizetnem egybe hogy tiszta legyen a motor, és így akkor nagyon bukós téma...
Ja és hova valosi vagy?Legalább megye.
Kpre mennyi lenne engem hiteles téma nem érdekel,mennyi idős?Mennyi km van benne?A lepucolt árról beszéljünk nem kellenek alkatrészek.
Ez egy yamaha Fz6n
Van gyári rendszámtartóm pluszba, meglátom hogy megy el a motor...
CHF alapú, havi részlet olyan 36 ezer körül van
ez ugye nem egy bordó GSR? Gares jelentkezz
http://www.boon.hu/hirek/borso...
a legfontosabbakat nem írtad, tutis. Mennyi a havi részlet? Svájci frank alapú?
Szega!

Nem, nem ma.
Előzményben láthattad, július 6. Azaz egy hét múlva.
Ha nem tudom másképp megoldani, akkor én a gyerkőccel megyek fel. (Hétvégék, gyerekprogram....)

A hétköznapok folyamán egyeztethetünk, hogy kik jönnek és mikor és hol és.....
mi lesz, Tutis?
gyäri rendszamtartod nincs veletlenul?
Udv.
Ma voltatok, Gino?
Sajnos meg jovo hetvegen sem leszek otthon, de 2v3 het mulva potolni tudom...
Kb 1 honapja voltunk fent utoljara.
Megvolt a túra. 19:25 re értünk haza. A nagymarosikompnál iszonyat mázlink volt. Nem kellett egészig várni mivel a túloldalon sok autó volt. Megvettem a jegyet beállt a komp és már ment is. Csiki bege előtti lámpánál 1 gyel vissza két okostojás autós összeverekedett.
Ma nem voltam megelégedve az autósokkal. A többság zárta az utat. Kerek 115 km volt.
Kellene az ezredes de nem az lesz belőle, 600-as az esélyes versenyző. Csak tudjam levenni magamról a hitelt, tolom kifele az új bringát
Csak nem láttál valami új gépet a SUCSAMOTÁN?Esetleg kaptál valami jó ajánlatot!
Volt egy pár K7-es GSXR eladó 1.900.000 körül!2500-3000km-el!Láttam a géped a parkolóban,ott állt az enyém mellett egyel!
Csak nem máris kell az ezredes?
A motorkitámasztó kell a következő vasnak
Tutis a sportkipufogót és a motorkitámasztót megveszem!Mennyiért adod őket?
Srácok, eladó lenne a GSR-em.
Csakis hitelátvállalással. Én 100.000-t kérnék (ennyit fizettem bele én is mikor kihoztam), és a hitelátvállalás költségét kellene még állni.
6 évre vettem fel a hitelt, most áprilisban volt egy éves a motor. Tehát már csak 5 év van hátra, azaz még annyi se..
Extrák: Színre fújt sárvédők és hasidom, LSL kormány (gyárit is adom vele), sportkipufogó (gyárit is adom vele), irridium gyertyák.
Folyamatosan szervízelve.

Eddig még egy sima ajánlatnak is tűnhet, de most jön az amiért kitűnik a többi ajánlat közül:
Adok hozzá pluszban GSR alkatrészeket! Ime:
- Első felni, tengellyel
- Hátsó felni féktárcsával, tengellyel
- Első fékrendszer
- Hátsó lengővilla
- Hátsó segédváz
- Komplett pillangó szelep sor
Illetve sok kis apró dolgot ami jól jöhet (pl tankszivattyú, levegőszűrőház, tömlők, stb)
Ezekből később lehet pénzt is csinálni. Pl vissza lehet keresni vele simán a hitelátvállalás költségeit..

Csakis komoly érdeklődőket várok.
Szia MotoPityu!

Köszi a meghívást,de most értem haza a SUCSAMOTáról,aztán elfáradtunk a nagy melegbe!A szám:30/5303328!De legközelebb remélem összejön valami túra!Gyertek Isaszegfelé és megnézem a gépedet! A Dányra vezető úton lakom,az Ady Endre utcába a játszótérrel szembe,ha esetleg erre jönnétek!
Háát...a sucsamota jó volt,csak azt sajnálom,hogy nekem se sikerült kipróbálni motort,mert már betelt az összes hely!Mondja a rendező,hogy már reggel 8:00-kor sokan feliratkoztak!Mondom tuti,hogy elméletileg 09:00-kor nyitott!A Besenyeinek a műrepülő bemutatója jó volt,csak a rendezők összehozták úgy,hogy közbe alatta ment a street fighter bemutató!(vége is lett mikor szegény eldobta a B-Kinget,mert megcsúszott a hátulja a csatornafedélen egykerekezéskor és elesett vele,sajnos összetört a motor)!De összevetve jó volt sok-sok motoros cimbórát látni!
TUTIS láttam a motorod,ott állt az enyém mellett,jóóó volt látni Öcsimura művét rajta!
akkor legyen GSR,nehogy megbántsalak vele Olyan busa sem volt mint az enyém,meg csaj se volt busával.
HI. Jani 16:46 van. Kis túra a fiammal kettesban. Kerepes - Vác - Nagymaros / Kompolás / - Hegyen át -
Szentendre - Budapest ( Ginonál szendvics, kávé, üdítő ) - Kerepes
Csörgess meg ha van kedved, időd jönni. Megállunk megvárunk. Mehetünk akkor rövidebbet is. Most
kezdtünk összeszedelőzködni.
A GSR-t azt nagybetüvel irják

Pedig az enyémből csak egy van
volt pár gsr,azt tudom