Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott voltam én is
Helyes!
Jobb ma egy asszony mint holnap egysem

Mit vártatok,hogy csak egy pár ember lesz? ?
de még milyen jó volt!Most értem haza nemrég.És mondhatom,rég éreztem magam ilyen jól talin
és milyen igaz!
fertő tó egynapos, csak még nem tudom, melyik nap legyen, ezért írtam két napra
HI mindenkinek. Akkor jövő szombatra Ti terveztek Kakucsot? Júl. vége Fertő- tó? Az két napos lenne?
Kuksimano, akkor ma tudunk 1 et gurulni? Ha van ötlet csörgess meg 06 20 5539325.
Ezt egy motoros társunk üzeni. Besenyei Petit aki ismerte az tudja, hogy milyen srác volt.

Tragikus balesetben elvesztettük fiatal barátunkat Beskét!
Én remélem, hogy az ő halála nem volt értelmetlen. Kérek minden motoros barátomat, rohadtúl figyeljenek, és legyenek mindíg nagyon HIGGADTAK(ez a kulcsszóóó)!
Én meg tudom állni, pedig a seggem alatt egy 178 lóerős HAYABUSA van(ez még kocsiba is sokkk)!
Egy dologra döbbenjen rá mindenki! :-a motorozás a hobbink, ha motorozunk szánjunk rá időt, ne siessünk, maradjunk higgadtak. Nagyon oda kell figyelni, sok a figyelmetlen(telefonálóSZÉPÍTKEZŐelmélázóELKALANDOZÓ
nemindexelő ISTENTUDJAMIK....) barom
Ez okozta barátunk halálát is. A többi autós már látta, csak épp az nem, aki be fordult előtte balra!
Futár vagyok, nap mint nap járom a várost. Ezrével vannak necces helyzeteim. Ha én nem figyelnék, már ketten vigyáznánk rátok az égből. Az autósok olykor le se szarnak, semmibe vesznek. Nekünk kell figyelnünk minden kis rezzenésükre.

Beske! -örökké gondolunk rád, nagyon fogsz hiányozni!

Gábor
U.I.: Ne repüljetek gyorsabban az ŐRANGYALOTOKNÁL!:~PEACE
Még jó hogy nem indultam el.
na, haza is jöttem. Felbosszantottam magam cseppet. BKING nem próbálható ki, Busa, Gixerek délután négyre volt időpont 9-kor.....minden motorért állj újra sorba, 40 fok melegben full bőrben, egy sor 50m....menjenek a francba, inkább töltöm az asszonnyal az időm.
NO! Jó reggelt.

Kb. 20-30 perc és kigurulok a Szucsamatomitoamato-ra. Ki akar megtalál
nos, hölgyeim. Akkor július 26. Szombat , GSR túra, Fertő tó, kykee érintésével.
1. Maci
2. abolcskei
3........
Jó reggelt
Szia Maci!Ott vagy egész nap
na lassan elindulok kifelé a SZUCSára.
Sziasztok ,
Szuper jó volt a Kenesei talalkozó bár még most is tart és én meg megint dolgozom ...
de azért Pénteken sikerült szabit kérnem ......voltam a felvonuláson is , készült videó róla ( még nem néztem meg milyenre sikerült , de ha jó feltöltöm)..mennék én is a Kakucsra ( bár nem vok klántag) de már beterveztem a Bodajki motoros talalkát ....üdv....
Hali!
A legjobb az lenne,ha a két lámpa fölötti nútba bele lenne rakva egy sorba piros led,és a két féklámpa helyére meg az irányjelző

De jól vizsgázott ma,látszik az ahoy kell,csak a video nem adja ugy vissza.Sötétben is kíváló
nos, hölgyeim. Akkor július 26-27-i hétvége, GSR túra, Fertő tó, kykee érontésével.
1. Maci
2....
Otthon leszek 17 után.
Jani. Én bennelennék, egy kora esti motorozásba. Az idő is jónak tűnik. Ha nem gond elküldhetnéd a számod. Így lennél beírva GSR kuksimano
Szerintem már menne,de inkább várok még a jövőhét végéig!
hát, a rendőrükkel mindig két-három naposat szervezünk. Veletek kéne valami egynaposat összeszervezni. Jani, mikor tudsz már kutyulizni?
Szerintem így jobb lennhttp://www.sportmotor.hu/motor...!?
17:00 körül lehet kimegyek egy kicsit motorozni!Kerepesen merre felé laksz,lehet átszaladok és megnézem a GSR-ed!Otthon leszel 17:00 után?
Ilyen suzuki bulin ,,bazár,, van-ééé? Ne fürgyé le, mert..........................
Jani, a suzuki bulira. nem megyünk. Gyarló az ember, pedig 5 ös percre lakunk a H Ringtől. Lehet,h
elmegyek a Csiki Begébe , ruhaügyben vasárnap is nyitva vannak.