Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minél hosszabb a futamidő annál szarabbak a kondíciók.
Hali Gino! Szombaton esküvőn leszek, így fogalmam sincs mikor leszek vasárnap használható állapotban, de kora-késő délután csatlakoznék hozzád.
Akkor mondjuk 3 év alatt megy a le a tőkerészből is,de csak minimális...Pl 1,4 millióért eltom adni vagy befizetni de a tőkéből nem ment le csak vagy 200 ezer akkor a fennmaradó az 1,8-ból 1,6 millió igy ha leajarom zárni fizethetek be 200+ meg a szerrződés módósitási dijat!Jó látom
1-2 éven belül, ha eladod, az tényleg nem jó és az árfolyamváltozások miatt még inkább rosszul járhat az ember. egy ismerősöm többször kért már lezárási ajánlatot a banktól, és volt, hogy két hónappal később 100ezerrel többet kellett volna még befizetnie. hát ez így alakulgat.
amúgy szoktak adni fizetési ütemezést, ahol konkrétan le van írva, hogy az adott (120 vagy akárhány hónapban) mennyi a fizetendő tőke és fizetendő kamatrész. ebből tudsz kalkulálni.
Tehát akkor nem kell számolnom a kamat részel ha időközben kifizetem.....De igy a tőkerészből nem megy semmi le 3 év alatt nem?Tehát marad a teljes ára...Vagy rosszul látom
szia kispohi! a hitel úgy működik, hogy amit fizetsz havonta az áll tőkerészből és kamatból. az elején szinte csak kamatot fizetsz és alig megy le a tőkéből valami. a tőkerész az az összeg, amit felvettél hitelnek. a futamidő végén pedig már alig fizetsz kamatot, csak a tőkerész megy szinte. ha időközben kifizetnéd, az aktuális tőkerészt kell kifizetned, aktuális árfolyamokkal számolva plusz egyéb szerződésmódosítási meg kezelési költségeket... nagyjából ennyi dióhéjban.
Üdv!Most készülök venni egy GSR-t,de valahogy a hitel része nem tiszta!Nem sokat keresek(pi..ába)és igy 120 hónapra venném!Havi 25000 Ft!A kérdésem az lenne hogy ha mondjuk 3 év múlva elakarom adni vagy kifizetni akkor a teljes hitel kamattal kell számonom vagy csak a motor árából fennmaradót?Pl olyan 2,7 millió lenne igy a hitellel terhelt ára(ku..va sok) és abból olyan 600 ezret kifizetek a 3 év alatt akkor 2,4 milliót kell fizetnem vagy a GSR 1,8 milliós árábol lejön a 600 ezer és akkor csak 1,2-1,3-t?Ha valaki vágja ezt akkor irja meh mert holnap mennék a szalonba és a csaj ott aztmondta aki intézi hogy nem kell a kamattal terhelt részét fizetni.....
az már mindjárt itt van..
talán 18-án,de nem akarom elkiabálni
akkor vége a szabidnak. a család mikor lesz együtt?
aha,ma kezdtem
szia! dolgozol már
Szia Csajszi
szia drazsé! egy barátom vasárnap hozott el a K7-est 1,4m-ért 1700km-rel! szerintem még nézz szét.
sose volt háború
árban jó. Ha teljesen alapot akarsz vidd el. De megbánod, rá fogod rakni a kiput legalább. A gyári hanggal meghalsz, mert nem hallnak meg. És gyanús, hogy gumicserével és nagyszervízzel kezdsez azt kalkuláld bele, ez olyan 100 körül, plussz átírás.
1,25 en ért elhozhatom az milyen?Nekem nem kell semmi plussz.
csak mert akkor hagyom az 1,7-es ajánlatom
ez egy teljesen alap GSR, csak a fejidom extra, a km reális. Nem közölünk való
1,4-ben gondolkodsz?
Igy mindjárt más csak ezekről csak max az tud aki itt forumozik.Szent a béke?
No, erről tudtok valamit mesélni? Őneki jó a kp is.

http://www.hasznaltauto.hu/2131303_suzuki_gsr600_2006
halihó mindenkinek
Szia!

Természetesen 1.3 Suzuki, Swift nem Hayabusa.
Ha itthon tud maradni arra a napra a kocsi és viszem a fiam is.
Akkor segítek számolni egy kicsit, mivel látom nem nagyon megy:

14 x 36.000 Ft = 504.000 Ft
Kb ennyit fizettem eddig be a banknak törlesztőrészletre. Nehogymár ez semmi legyen..
Ráadásul amit adok a motorral:
kipufogó: 45.000
LSL kormány: 15.000
Bukócső: 23.000
Riasztó: 35.000
Ez ismét 118 ezer plusz.
És ugye ott vannak az alkatrészek amikből pénzt lehet csinálni: Ha csak a két felnit nézzük, az is használtan elmegy 60ezerért. A többi alkatrésszel összesen kb 200 ezret is össze lehet hozni ha ügyes vagy, ha nem vagy ügyes akkor csak olyan 120-150 ezret.
Tehát ott tartunk hogy míg a motor elmondásod szerint ér 1,4-et. Erre ha valaki hitelt vesz fel öt évre az is ugyanannyi törlesztőre jönne ki mint az enyém. Ajánlom figyelmedbe a hitelkalkulátorokat, csak hogy ne az legyen hogy a levegőbe beszélek..
Azért nem fogom eladni a motort hogy MÁS jól járjon, én meg tartozzak a banknak, baleknak ne nézzél..
Nem kötelező megvenni a motoromat. Azért adom az alkatrészeket pluszba meg mindent ami csak van a motorhoz, hogy a vevő is jól járjon, ne csak egy szimpla használt motort vegyen. Mert szegről végről kb 1,4 körül venné meg a motort ha a kp-t nézzük, csak kp-s megoldással csak a bank járna jól jelen pillanatban. Nem mindenki tud megvenni motort kp-ra. Ha használt motort akarsz, 20%-ot be kell csengetned, ami cirka 280-300 ezer forint. Nálam az összköltség max 200ezer. Ennek ellensúlyozására ott vannak az extrák. Kereskedésbe ha bemész, kapsz egy motort oszt csá..Nálam még van esélyed pluszba kiszállni a hitelátvételből. Nem értem ezzel mi a gond..
Én sajnos nem ismertem. Az évvégi vacsin beszéltetek róla és néha Kykee fényképein megszoktam nézni a fiúkat és akkor én nagyon .
Gino Te autóval vagy hogyan mennél, kicsit jó lenne beszélgetni. Csütörtökig kiderül, h péntek éjszakai melómat letudom e mondani. ha igen akkor szívesen megyek Kakucsra. Kuksi olvastam a leveled. Citadella helyett maradok Kakucsnál.