Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Szerintem én is kimegyek! De autóval!Már kényelmesen rá tudok ülni a kutyulira,de nem akrom kockáztatni! Csütörtökön (jövőh) eldobom a mankót és akkor már terhelhetem a lábam!
... hát azért azzal nem jutnál messzire bár nem ismerem a paramétereidet
Svédül annyit tudok, hogy "min rumpa", de ezzel hónapokig elboldogulnék ott...
jó az irány... svéd
Milyen nyelven? Észak-majonéz?
azt jelenti: motoroscsaj meglepő, mi
na mi az? visszahúzott a szíved ide?
Neked időnként önkétlenül is elmerengek a neveden, mi a szent málnabokrot jelenthet...
akkor én ott! 13h
Igen, szombaton kakucs!
most akkor szombaton van kakucs
mert egyedül nem mennék ki..
jó napot!
ki volt ma reggel 3/4 8 körül káp.megyeren? fejidomos, talán ezüst.. közülünk való?
Van ugyan némi hibálya, de sztem ez mindd orvosolható!
Pl.: tud valaki egy felesleges hátsó indexpárt olcsóért?
Végre tegnap ete meglett a moci
Csak azért nem mert oktoberbe vetem egy polaris sportsman 800efi aminek az ára 2,65 volt plusz rádobtam 4kiló extrát és most nem tudom eladni 1,7-1.8 millánár töbért mert közbe a kedves importör kitalált egy akciót és 2misiért elhozhatod újonan,a másik hogy ugyananyi gondom van vele mint a havernak 2évesen de lehet hogy nekem még több, ez az egyik a másik hogy nem szánok rá többet mert tudom mennyi időm lesz motorozni, és ha kifogok egy jó karban lévőt semivel nem leszek lemaradva.Amit néztem 12000km van benne ha nem esik kel vele az ember nagy baja nem lehet.
Szia!

Ugyanezen akadtam meg én is, hogy a csavar honnan tört ki.
A kis fedél alatti fedélből csak, vagy a blokk oldalából is...... ez sorsdöntő lehet.
a 3.-as kép az aggasztó, kiszakadt a csavar helye. Az mennyire javítható?
hello,

szerintem ha törött alkatrészeket bontobol beszerzed, bár még elég friss a tipus, de ahogy láttam multkorában, sajnos van egy pár törött GSR
a többit egy profi festőre rákell bizni és kész,,,
100 alatt kilehet szerintem hozni, én 70ezerre tippelek ha ügyes vagy!
Sajnalatos

Jol jott volna egy bukogomba...
Bammeg!
Nagyon sajnálom

Szerintem olyan 100.000.-körül megáll!
Sziasztok

Történt ma egy kis baleset velem sajnos a tiszteletreméltó közúktezelő jóvoltából. Voltak olyan kedvesek fesés után azt a fényvisszaverő porréteget ami az úton maradt nem összetakarítani , és balszerencsémre (én hülye stoptáblánál meg akarok állni!) fékezés közben megcsúszott az első kerék .
Én nem vagyok otthon az alkatrészárakban, segítsetek, hogy kb mennyi kár keletkezhetett a kutyulimban.
Vannak nehéz esetek.....
látom/olvasom nem unatkoztál este .....