Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlök mindenkit!
Megkérdezhetem ki jár egy ezüst GSR-rel sárga, talán suomy sisakban reggelente a pesti rakparton? Hétfőn és ma is szinte méterre ugyanott a szabadság híd előtt találkoztam velük ugyanis utassal volt. Ő északnak tartott én pedig délre kék GSR-el.
ja igen, és ez a gyári gumija? 12.000 km-nél?
psszt, ez egy romet átspoilerezve, de ne áruld el senkinek
háááááá,ez ennyiért nagyon olcsó! ! !százezer ?Biztos valami baja van
Én se akarlak elkeseríteni, de a szervízkönyv mit sem ér. Pecsét van benne oszt csá. Nem a könyv számít hanem a motor hogy milyen állapotban van, azt meg úgyis csak szemrevételezéssel lehet megmondani.
azért 1,2-ért csodát ne várj....én azon is elgondolkodnék, miért ilyen sürgős a tulajnak az eladás.
Anno az én vázsérült motoromat szervízkönyvvel, sérülésmentesen adták el....
ha az mindig igaz volna amit a szervízkönyv ír .......
Ha végig olvasod a hirdetést , alul irja hogy a nagy szerviz megvan, de remélem nyoma is lesz a szervizkönyvbe.
Na azt is hivtam, csak már szombaton mondta a srác hogy vasárnap jönnek érte
Rendben, beszélünk még.
eddig csak a kötelező. De az enyémben kevés van, kykee többet tud nyiolatkozni az 54.000km-el
háááát,elmegy ...............................................vagy 54ezret
Az szép Amúgy tapasztalat a motorról?Szerviz igény?
van biztosítéka.....

Kispohi, nekem 600 önrész volt, és 5 év 30/hóval, úghogy 2,4-re jön ki a motor. Ebben már benne vannak az extrák is, kivéve a Yosjikat.
nagyon
a személyedre értettem

rokonnak?: ? ? ? uhhhh,az gubancos lehet
Ti mennyire vettétek a motort?
120 hónapra semmiképpen....5 év a max, ami megéri.De persze a legjobb a kp, csak hát ugye....
vedd meg az enyémet
idejössz,azt viszed a csekkekkel együtt
rám már nem. Kifizettem hétfőn reggel a bankot, most már egy rokonnak tartozok forintban.......3,6 év, havi 30.000, de legalább nem megy fel a svájci frank, és ki tudom vonni télen......
Már nemtom mit csináljak....vegyek vagy ne....
na ez rád is igaz!

meg rám is

és számolj azzal is, hogy a motor sokban lesz. Gumi, biztosítások, ruhák....