Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló mindenki.. Kuksimano hétvégén / holnap/ mentek vmerre? Ma nekem nem jó. Holnap nézném Talmát és Rossit. Esetleg 5 - 6 között vmikor?
Amelyik kutya ugat ........
Mester ! ne csigázz minket !
Hello maci !
1 napos túra nem lesz ?
3 napos nem megy mert mindenki most szabizik és rövidváltásaim lesznek egész hónapban .
én 9-re megyek
szió én nem megyek
Szép reggelt mindenkinek

Ki megy ki a szucsamotamatotamototora?
ugyanazok az előírások.
Szia Gino!
Ott van pl a K8-as GSX-R, annak max 5 cm van az index és a hátsó lámpa között.
De szerintem nem kell izgulni annyira a témán, manapság ha a sportmotorokat nézzük példának, minden 2. vagy 3. motoron bele van integrálva a hátsó lámpába az index. Vagy elől hátul mini indexet használnak. Mégse volt ebből sose gond.
Ráadásul a közlekedésbiztonsági indok is hülyeség. Most őszintén, egy mondjuk 10 méterre mögötted lévő autónak mennyire kell feljebb és oldalrább emelnie a tekintetét? Ilyen távolságból ha nem veszi észre a hátsó lámpából villogó sárga fényt, akkor nem veszi észre a sima index helyén villogó sárga fényt se..
Amúgy is ha megállít a rendőr és büntizni akar, akkor fog is. Jelen pillanatban ott tartok hogy nem utcai gumival megyek, kipufogóm nem "E" szabvány, izzókészletet nem hordok mert nem fér be sehova...
Szóval van miért belémkötni, a lámpa csak egy plusz dolog lenne.
Jó reggelt mindenkinek. Mentem aludni
Ilyen kivételek, "enyhítő" körülmények nincsenek a KRESZ ide vonatkozó részében.
Jó éjt!
...ja és a GSR hátsó lámpateste jobban szem magasságban van,mint egy robogóé!
Kivétel ha kisteherautóról,vagy ennél magassabb járműről beszélünk
tökmindegy ha hátulról belémjönnek,hogy robogón ,vagy GSRen ülök
Szóval nekem van igazam
Az smkp, nem motorkerékpár! Lehet másak az előírások rá.
Hidd el, lehet ott is megvan a min. ( ~ 20- 24 cm)
megvárom míg elavellázik
vannak azok a kis pöcs robogók,azokon a lámpatestben van az irányjelző!
Pici és alig látszik,ráadásúl az egész 20 centin van besúvasztva a fék és a jobb,bal irányjelző,ami a földet majdnem súrolja
Akkor majd odamegy hozzád a parkolóba....

Jobb a békesség (mégha sérti az ember önérzetét is), mert ugye rajtuk van az a bizonyos ruha, nem rajtunk.... és sokan élnek is ezzel.
én azóta az eset óta nem állok meg rendőrnek
Minden rendben volt és mégis belémköcsögölt a köcsög.
Tehát tovább,tovább.....
A K9-esen is meg kell felelnie az előírásoknak a lámpatestek elhelyezése.
Ne legyen belőle probléma, sem a rendőrök részéről, sem láthatóság miatt. Tényleg!
De nem kell majd felháborodni, ha nem dícséret jár érte egyszer, hanem csekk....pótműszaki....stb.
ez már K9es
Lehet, hogy a GSR-t nem vágja, de azt tudja, hogy nincs meg a min. távolság vagyis nem lehet gyári, szabályos.
Gyáriban (előírásszerű) lámpa nincs ilyen.
Na ez el van különítve egymástól!Beépített,mint az első!
dehogy értem félre,nem tudsz olyat tenni,hogy megsért
Értelek,de nem olyan,mint valami tákomány,hanem az eredeti felállás lesz bővítve.A rendőr meg ezt nem vágja,kivétel azok,amelyiknek GSRje van,de az meg csak ámulni fog és telefonszámot kérni,hogy hol csináltathatja meg az övét is ilyenre