Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drazsé. Ha van kp d akkor vegyél zsír új GSR t 1.650.000 K7. ABS nélkül vettem tavaly novemerben.
Listaár: 1.898.000 A véleményem: mivel hiteles a motor énis csak hitelátvállalással adnám el. Ill ha a két fél elég intelligens akkor simán meg lehet oldani az adás vételt, h senki ne érezze magát becsapva.
Van megoldás, normálisan csak akarat kell.
Nekem még 64 x 25.152 van rajta. + pageres LCD s riasztó. Metálbordó 2800 km Évj: 2007.11.
Drazsé használtat akarsz vagy újat? Az eenyémet is megveheted
Ma 17 00 körül fehér GSR az Árpád hídon. Ki volt?
gyerekek, ne vesszetek már össze ezen, ha tutis ennyit kér akkor ennyi.
drazsé, nézz szét a hasznaltauto.hu-n, és ha ismerjük a motort amit meg akarsz venni, elmondjuk mit tudunk. Ez van.
Mondom nézd meg az enyém
Egy baj van én motort nem hitelezek,csak olyanba rakok hitelt ami hozza a pénzt nem viszi,amugy nem okoskodom csak számolok, 100000et akarsz plusz öt év törlesztöt és egyévet buktál el.Ami még a kamatra sem volt elég, plusz adsz egy használt mocit sokk alkatrészel.Ez nem tudom kinek fogja igy megérni mikor a motor nem ér többet kb 1,4m-nél.
Az 1 hét múlva visszafizetést úgy értem hogyha 1 hét múlva rákérdezel a végösszegre amit a hitel lejáratáig ki kell fizetned..
Kedves Drazsé. Megkérlek menj be egy kereskedésbe, vegyél meg egy új motort hitelre 10%-al és számold ki mennyi lenne a vége az összegnek ha mondjuk 1 hét múlva ki akarnád fizetni. Megsúgom, bővel 2,5 misi felett járnál..
Vagy menj be a kereskedésbe, számoltasd ki hogy mondjuk egy 1,4 milliós 1 éves használt motornak mennyi lenne a törlesztője 5 évre. Meg fogsz lepődni hogy ott vagy ahol az én ajánlatom vagy felette, cirka azzal a kis bibivel hogy használt motorokat 20%-al lehet kihozni. Illetve ott van még a kereskedő haszna is..Ráadásul ahhoz nem kapsz annyi dolgot mint amennyit én adok pluszba. De sebaj, okoskodni mindenki tud..
az én ajánlatomat nézted?
Magyarúl új áron akarod eladni a használtat, ez nem fog menni De az utolsó hülye még nem halt meg , igazad van
Július 6-án (most vasárnap) megemlékezést tervezek BlackNet motoros barátunk emlékére. (1 év)
Dobogóköre a kilátóra mennénk fel, a "temetési" szertartás helyszínére.

Aki akar, az természetesen jöhet. (az se baj, ha egyedül megyek.... )
A következő napokon egyeztethető az időpont, találkozó stb.
Emlékeztetőül:

Megrendezésre kerül a 2. nemzetközi GSR klán pályázás
Helyszín: Kakucsring
Időpont: 2008.07.05 vagy 2008.07.06. (az időjárás fog dönteni) Jó idő esetén 05.-ét javaslom, szombaton kevesebben vannak mint vasárnap.
Gyülekező: Szigetszentmiklós - Lakihegy: Komp u.
Indulás: legkésőbb 12:00-kor
Aki nem akar a gyülekezőhelyre jönni, az jöhet egyből kakucsra is..



Résztvevők:
1. Tutis
2. MotoPityu.
3. Imola (Hojtjej) - 99%
4. Nopara(csak vasárnap)
5. Tybee (csak vasárnap, szombaton KUNMADARAS Gyorsulási verseny)
6. kykee
Szia MotoPityu!

Szombaton július 5.-én Citadella motoros találkozó!
Jössz?Úgynézki mi megyünk,ha jössz szólj,valahol becsatlakozol!

Az utiterv a következő:

Érkezés a Citatella tetején lévő parkolóba 16:00 kor onnan idulás 17:00. Tervezett útvonal az időjárástól függetlenül a következő: Citadella- Sánc utca- Hegyalja út- Erzsébet híd-Váci utca- Irányi utca- Károlyi Mihály ut- Ferenciek tere - Szabad sajtó út - Erzsébet híd - Hegyalja út - Budaörsi út - Balatoni út - A végehelyszín Agárd Szabad strand!
Szevasz....jó8!
Ma elkezdtem futni kicsit, de holnap már lehet, hogy bőrben nyomom!
Na jó éjt és köszi a segítséget!
Izzadj többet full bőrben, fogyni fogsz....
Csak a súlyom...
A kezed is?
Köszi! (Maci neked is!)
Úgy érzem az utóirat zavart be nagyon, de majd rájövök!
A végén kiderül, hogy már nekem is kevés ez a motor, mert minden nyúlik rajta...
a gázkar bovdenén lehet állítani.
Amúgy a bowdenen lehet állítani, olyan módon, mint a kuplungnál.
A markolat alatt van az állítási lehetőség, de talán még a folytószeleptengelynél is lehet. (ez legyen a másodlagos)

Jaaa, és máskor ne húzd annyit nyélen, akkor nem nyúlik meg a bowden.


ui: az állításnál figyelj oda, mert az egyik bowden húz, a másik tol....legyenek szinkronban.
Hali mester!
Nagy
Szia Abdul!

Túl nagy vagy túl kicsi?
Jó estét! Mindenki cseréli le a motorját? Dehát alig használtátok...
A műszaki szakemberek véleményét kérném! A gázkar holtjátékán lehet állítani? Ha igen, hogyan?
Jó estét mindenkinek
TUDOD HOGY VAN EZ, A DOLGOK VÁLTOZNAK És ha van vevő rá.....
Mi van itt?
Rossz topicba tévedtem? Mindenki beverte a fejét?

AZ ENYÉM NEM ELADÓ!
Szeva Pityu!

Nemtudom még,de lehet,h a hétvégén már próba cseresznye! Mától már autót vezetek !
Meglátom,h mennyit fejlődik a szipkám!Már nagyon jó lenne!