Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jutunk- te meg én....nem, de tényleg elmentem pihenni. Sziasztok, hétfőn jövök.
Tudom és néha jól eső poén is, de ha mindig.....az más unalmas.
Velem nem juttok dűlőre? Már többen vagytok elennem?
Neked akkor jó, ha más is elfogadja azt, amit te gondolsz? Így képzeled a dűlőre jutást?
direkt volt...
Nem vagyok senkinek sem az ura és nem mondom meg a tutit. Csak a tudásomhoz és gyakorlatomhoz képest a legtöbbet, segítő szándékkal....már aki úgy veszi!
Köszi amúgy ezt a kis cinizmust.
nem kóstogatok senkit rajtad kívül. Kykeevel tisztáztuk, mi egymással a bajunk és lezártuk. Veled nem jutunk dűlőre, de nem is kell, úgysem motorozol velünk....
Nem CSAK az a fontos, de ennyivel tartozom egy elhunyt barátomnak és ez a legkevesebb, amit még megtehetek
Mert te aztán többet....
Párszor már bebizonyítottad, hogy azzal akarod emelni népszerűségi indexedet, hogy kinézel magadnak valakit és jópofán (szerinted) bekóstolod állandóan.
Nem volt ez másképp sem Kykee-vel. Régebben őt piszkáltad...
A végén meg lezárod azzal, hogy neked ilyen a stílusod. Hát szar úgy, de én ezt nem nevezném stílusnak, hanem valami egészen másnak, másképp.
Mond, neked nincs más, amivel játszhatnál?
felfogtam nyugi. De valahogy nem érzem, hogy a TUDÁSOD párosulna a VITAKÉSZSÉG vagy MEGÉRTÉS szavak jelentésével. Hogy nem jelented ki, hogy amit te mondasz az van és kész. A vita veled értelmetlen.

Elfelejtettük? Nem. Én mindennap emlékszem rá. Amikor rohanok munkába mindig Gyula jut eszembe, és lassítok. A halála évfordulója...ha neked csak az a fontos, hogy július 6-án odamenj akkor menj.

Tényleg abbahagyom.
"És mutatja, mennyire közénk tartozol, hogy a klántalálkozóra szervezed a Dobogókőt."

Tudod, én örülnék a legjobban ha most nem lenne miért megemlékeznünk.
Arról pedig sajnos nem én tehetek, hogy akkor lesz 1 éve, hogy Gyula elment.

Azt, hogy ki szervez és mire inkább hagyjuk, mert ugye a július 6. az fix időpont volt tavaly októberben, idén januárban, májusban....szóval mindig július 6-án lesz az évfordulója a balesetnek.
De úgy látom, hogy ezt páran tudjuk csak és mindenki más elfelejtette és ezért történik arra az időpontra valaminek a szervezése.

ui: Ne feledd, hogy a valami (bár nem tudom mi az) egyedül csak a te bajod, senki másé!
Ha mindenki azt gondolná rólam, akkor tényleg bennem lenne a hiba, de nem így van. Úgyhogy azt
gondolsz, amit akarsz, de magadon kívűl szerintem senkit nem érdekel.
Irigység alatt nem vagyonra gondltam (mert az neked van több), hanem bizonyos dolgokhoz való nagyobb hozzáértést, gyakorlatot.
De amint látom, ez sem jutott el oda, ahová szántam. Leragadtál a szó hétköznapi jelentésénél.
Kykee tud 17 ezerért utángyártottat. Én nem tököltem vele mert nekem van egy hátsó nagy sárvédő pluszban
Köszi szépen az értékes infót tutis. Ha megjön a gépem megnézem. De nem tom lesz e szívem szétvágni egyből. De tényleg köszi.
miért nem? Most írtam, hogy nem leszek ott, az előzőn ott voltam...
Szia Spireti!

Barkácsboltban lehet venni a hátsó rendszámtartót, úgy kell kérni az eladótól hogy "kérek egy vasfűrészt"
Simán levágtam fűrésszel a hajlatnál ahol adott a dolog, indexvasat visszacsavartam, meg 2 db szögvasat kihajtottam megfelelő pozícióba, felcsavaroztam és kész is
Ezen vajon miért nem lepődök meg?
még nem dőlt el, melyik nap mentek. Én sajnos ezt most kihagyom.
Ennyierővel már bemásolhattad volna!
És a Vasárnap?
48768
Most akkor h néz ki a hétvége?
Szombatra...?
Vasárnapra...?
Gino én is szeretnék menni!
nyugi, csak még mindig imádom amikor megnyilvánul Gino UrRUNK, és megmondja a TUTIT
vicc? Hol?
Nem nem te nem érted a viccet,mert ez abszolút nem VICCES!
Vagy én sem értem!?
ez kitart négy napra
Na mindegy, nem érsz ennyit El is utazok négy napra.
Irigység