Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét mindenkinek!

Hát volt vagy 10000 motoros a felvonuláson



Volt az egyik kedvenecem is,bár nem tudom ,hogy mit keresett itt!
Sziasztok !

Most értem haza Szolnokra,Ceglédberceltől esett az eső,bőrig áztam

Köszönöm Én is a vendéglátást Krisztinek és Családjának

Hazafele jövet Kiskunlacházán sajnos motoros-autós balesetbe botlottam
REPSOL HONDA és 1 személygépkocsi ütközött 1másnak,a motoros az árokban feküdt elfehéredve,
a csuklóját fájlalta,nem engedték felkelni.Remélem nincs nagy baj és felépül.Jobbulást neki!
Szia Abdul!

A lábam sokkal jobb lett!

A kedvem viszont nagyon szar!Szomorú vagyok,h ma csak 5-en tudtunk megjelenni.....
Azt hiszem ma kiderült,h mennyire számíthatunk egymásra !Sajnos csak keresgélem a szavakat,de inkább nem is erőlködöm........
Üdv mindenkinek!
Remélem mindenki hazaért, engem a végén elkapott a zápor, de legalább először tesztelhettem az esőruhát!
Jó is volt meg nem is, dehát ezt tudtuk előre... Nehéz felfogni még mindig.
Krisztának nagy köszönet a vendéglátásért, és reméljük a csodadoki hatására Jani holnap már motorra tud ülni!
Nekem a holnap kérdésessé vált, az biztos, hogy délre nem tudok odaérni, de majd később csatlakozom.
Emlékeztetőül:

Vasárnapi (15.-ei) kakucsring GSR klán összeröffenés:

Indulás: 11 órakor Budapestről, folyamatos becsatlakozással...
Találka: M0-ás vonalán mindenki becsatlakozik ahol neki a legközelebb..(előzetes egyeztetés szükséges)
Cél: Kakucsring
Táv: Budapest - Kakucs: 42 km
Érkezés: kb 12:00-kor
Pályázás megkezdése: 13:00-kor
Ár: 3.000.-Ft / motor
Aki nem akar pályázni, annak természetesen ingyenes a részvétel

Résztvevők:
1. Tutis
2. Baripeti
3. Gazsi
4. Maci
5. LacziPitykó
6. kykee
7. Nopara ( fndi csak akkor ha a papok is úgy akarják )
8. syrus6(amennyiben +tudom oldani az utazást valamilyen formában!)(Ez sajnos a szombatira is érvényes!)
9. Abdul
valakinek nincs eladó gyári, gsr re való doboz+tartó?
ha nem vagy " indián "akkor téged igen , de őket akik 1 Tonna vasat visznek a zsiguli tetején oldalra 1 , hátra 3 métert lógatva , öket nem bántja mert rájuk nem irigy .
Köszönöm az infót akkor egy eü csomagot bepréselem.
az eü csomag befér, van direkt motoros.Az izzókészlet: 1db izzó kéne mindenhez plussz bizti.Hosszabb útra bedobok egy kélszletet a zsákba, de városabn nem viszek.
akkor azt nem is viszitek magatokkal?Rendör nem fog cseszegetni érte?
Irattárca vagy valami lapos tárgy az ülés alá.
Vagy a szerszámok helyére valami talán egy kis izzókészlet belefér.
A gsr ben befér az elsősegély csomag, meg az izzókészlet?Csak azért kérdezem mert kötelező felszerelés és a szalonba nem nagyon láttam hova lehetne tenni.
ENm fogod a dolgot. Ismered a BABETTA motort? A Soproni sörösüveg nagyobb teljesítményű!
Nem hogy még 750 est gyátrtsanak belölle

De a sisakomat megvehetné valaki. Na jó! 25.000 ért vihető. Persze a régire gondolok,,,,nem az újjjjjra
A mai napot úgy néz ki,h megoldom a havernak köszönhetően!
És a HOLNAP?
Sajnos meló van délután.
Nem tudom mennyi időbe tellik átverekednem magam a városon (mert a budai alsó rakpart lezárva), másfele kell menjek. Nemsokára indulok, kész lesz az ebéd....leveszem a tűzhelyről és go.
Az mit jelent?
Igen, de én elöbb tudok indulni...
lemaradt 1 m!
Hellótok!

Kivel mizu?
Gino te tudsz a jönni?
Motopity?
.....mármint Al Capone-t és a fekete öltönyös fiúkat.
Sikerült lecsillapítanom!