Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a porszívást!
vASÁRNAP MÓKA+minden
nem is meséltem,de éjjel rémálmom volt le is fényképeztem

ez volt az

Abba kellene hagynom egy kis időre a szervizelést?
Szevaaaa Papatesó!
neeem,király az Te vagy
JÓÓÓ estét királyok!
Úgy gondolod?azért ,mert most megettem 4 kettévágott zsömlét melegszendvicsnek,azééé mondod?vagy ilyennek látsz?
...az apácák férjeik
csá
már mint nem vezeték krisztián a nevem
Nekem van,egy lányom,már 8 éve az enyém
És ma megkapta a bizijét és ktünő lett!be is mondták a nevét az évzáron meg az enyémet is,de csak a vezetéket
Mármint a ki hol akart az M0-ás vonalára értem. Csepeli leágazástól a dabasi leágazásig tart az m0-áson az út...
Jani szinte biztos, h nem jó.............., de legkésőbb mikor kellene indulni?
A pályázás 1-től 6-ig tart.

A becsatlakozási lehetőségek rugalmasak, ki hol akar. Csak az a lényeg hogy meg legyen beszélve előre. Aki nem tudja hova jöjjön, annak azt tanácsolom hogy inkább jöjjön hozzám 11-re, én az M0-ás közelében lakok, lakihegyen a komp utcában. A telefonszámom az adatlapomon aki nem tudja még..
Vasárnapi (15.-ei) kakucsring GSR klán összeröffenés:

Indulás: 11 órakor Budapestről, folyamatos becsatlakozással...
Találka: M0-ás vonalán mindenki becsatlakozik ahol neki a legközelebb..(előzetes egyeztetés szükséges)
Cél: Kakucsring
Táv: Budapest - Kakucs: 42 km
Érkezés: kb 12:00-kor
Pályázás megkezdése: 13:00-kor
Ár: 3.000.-Ft / motor
Aki nem akar pályázni, annak természetesen ingyenes a részvétel

Résztvevők:
1. Tutis
2. Baripeti
3. Gazsi
4. Maci
5. LacziPitykó
6. kykee
7. Nopara ( fndi csak akkor ha a papok is úgy akarják )
8. syrus6(amennyiben +tudom oldani az utazást valamilyen formában!)(Ez sajnos a szombatira is érvényes!)
9. Abdul

Tutis, majd körbeírod a becsatlakozási lehetőségeket? Időpontokkal? Köszi!
Csősztök!
Ma voltam vele egy magánterületen, ami aszfaltos út 3. 4. ben gurult. Tetszett neki . Különben meddig tervezítek a kakucsi kiröffenést?
Jani ! A szombat nekem nem jó. Ne haragudj . A vasárnapon gondolkozom. Vasárnap vinném a fiamat is. De ez konfliktushoz vezetne, mert nem hiszem, h engedném ill. mehetne 1 -2 kört. Csak úgy
gurulósban, normálisan . Ha alakul a vasárnap megcsörgetlek.
igen, tudod. - keresztelő
- keresztapa ( nem al capone )
- papok
- családi parti
- kukucs kakucs
Az előbb lebotorkáltam a pinyóba,meglestem a kutyit.Ráültem és 1 kicsit be is indítottam .De sajna a lábam még nem tudom felrakni a tartóra fájdalom nélkül! Kb 2 hét és már menni fog!
Így az már bizti,h holnap ill vasárnap én csak ótóval tudok menni,csak még sofőrt is kell keritenem!
Mivel vezetnem sem szabad még 2 hétig!
MEGÉRTEM!
Én megéerem!
Amúgy is olyan ne dumáljon aki az előző túrát is kihagyta! (mert áll szemerkélt az eső !
Vasárnapi (15.-ei) kakucsring GSR klán összeröffenés:

Indulás: 11 órakor Budapestről, folyamatos becsatlakozással...
Találka: M0-ás vonalán mindenki becsatlakozik ahol neki a legközelebb..(előzetes egyeztetés szükséges)
Cél: Kakucsring
Táv: Budapest - Kakucs: 42 km
Érkezés: kb 12:00-kor
Pályázás megkezdése: 13:00-kor
Ár: 3.000.-Ft / motor
Aki nem akar pályázni, annak természetesen ingyenes a részvétel

Résztvevők:
1. Tutis
2. Baripeti
3. Gazsi
4. Maci
5. LacziPitykó
6. kykee
7. Nopara ( fndi csak akkor ha a papok is úgy akarják )
8. syrus6(amennyiben +tudom oldani az utazást valamilyen formában!)(Ez sajnos a szombatira is érvényes!)
gino a vezérünk !