Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vadi új gsxr 600, 750 2001-2007 ,
1000 2001-2006
Párban 11000 ft (bontatlan)

06707764510
esetleg van valakinek magyar beszkenelt karbantartási könyve?
...javul ?
már az is jó volna ha nem romlana tovább !
emlékszel, én is ezt kérdeztem tőled, mit keresel még itt. Mi megvárjuk a jövő évet, és ha nem javul a helyzet megyek bobbynak Angliába, a mostani fizum kétszereséért.
Ha lenne hova én mennék is..De sajnos a testem a bank tulajdona mindenemmel együtt.. Így kell a magyar embert láncon tartani.
.. megmondta a feri is: akinek nem tetszik itt, az elmehet.. mikor indulunk
hát igen, ez csak egy újabb sarc..És az a legrosszabb hogy nincs beleszólásunk..
amúgy van egy barátom, aki azért megy el most, mert azt mondta, ő nem pénzbehajtónak szegődött......
miért, szerinted a kocsimon van elől?
Kocsival be szoktam tartani a sebességhatárokat, főleg azért is mert ha kocsival megyek valahova, a párom általában ott van mellettem. Azt is tudom hogy az adott szakaszon mérni szoktak. Nem tudom hogy jött össze a 95km/h, valószínű hogy egy balfaszt előztem ki és kicsit meghúzattam az autót..
Ráadásul tökre nem kellett volna arra járnom aznap, csak mivel a shox-ban összecserélték a fékbetétet amit vettem, így vissza kellett vinnem. Ezért jártam akkor arra..Rossz helyen rossz időben voltam..
*kell
mert biztos lógtál az oktatásról
Amúgy tényleg a sok bírságból remélik a bevételt.... Tervezett bevételi forrás.
Tiszta sarcország lettünk. Nem azt mondom, hogy nem kel megbünteni a szabálytalanságot, de ilyen mértékben?
Olcsóbb és talán a legegyszerűbb megoldás, nem gyorshajtani. (kocsival, mert motorral valóban nehéz betartani a sebességhatárokat, de azon nincs is rendszám elöl
Lakott területen meg úgyis felesleges, ennyi dugó, lámpa....stb.
)
na, ez nekem is új
nembaj, megpróbálom.
Megnézzük mennyit tudok spórolni, de már ki van nézve a radardetektor az autóba, inkább veszek egy ilyet minthogy állandóan fizessek.
az a szívás, hogy most már nem is állnak ki csápolni, hanem kimennek egy civil kocsival fejtámla helyett Fáma lézer aztán indul a forgatás.

kell a lóvé a kasszába gyorsan, hogy legyen mit kinyúlni

csak majd azt nem tudom mikor a csóringer beleszalad Trabantal a 100 éve kint felejtett indokolatlanul kintlévő 30 as táblába kb 85 -90 el akkor mi lesz felakasztják
nem akarlak elkeseríteni, de a közigazgatási bírságra nem lehet sírni.
csak a szabálysértésire, mert ott az előadótól függ, hogy a maximum kiszabható bírság
ellenében (ha jó napja van) kevesebbet szab ki (mert még nem voltál bűntetve, vagy kevés a fizud),
de ez az objektív felelősség elvén fix összeg. amúgy ezt nekem pohi mondta itt a fórumon
sajnálom.
Nem kértek válaszlevelet, mi írtunk magunktól kifogást hogy mérsékeljék a büntit. Ha kérnek adatokat, nem fogom megadni, ennyire hülye nem vagyok. Pénteken nézzük meg a fényképet, azaz csak a párom, mert én vezettem. Nem megyek be a yardra mert ha szerepelek a fényképen akkor az kicsit feltűnő. Bár napszemcsiben vezetek, párom is mellettem napszemcsiben volt, elvileg így bárki ülhetett az autóban..
Kérünk majd másolatot is a féynképből, majd felteszem a sztárfotót, vagy eladom a blikknek hogy Brad Pitt és Angelina Jolie gyorshajtott a magyar utakon
az én adatközlőmön ezek voltak a választási lehetőségek:
ha nem én vezettem, nem tudom megmondani ki volt, mert
a) előzőleg már eladtam
b) előzőleg ellopták
c) egyéb: ...
szerintem az egyéb részbe lehet mondani, hogy ez egy családi autó, amit többen használnak,
de nem vezetnek róla menetlevelet.. muszáj, mert ha bevallják, ugrik a jogsi! az már 50%-tól..
a tulajon hajtják be a közigazgatási bírságot.
és a vezető ellen szabálysértési eljárás indul.
a két eljárás párhuzamosan fut, de pénzbírság
csak egyszer szabható ki.
erre elvileg már nem lehet hivatkozni, legalábbis úgy h tudod de nem mondod meg.. annyi van, hogy többen használjátok az autót a családból, és nem tudjátok akkor ki vezette...
ezek szerint kérdezték? válaszlevelet kell küldeni?
Szaiszotk!


Tutis,sajnálom Ez nagyon dúrva összeg
Már az autóra és annak tulajdonosára szabják ki a bírságot,és majd a tulaj elrendezi azzal aki akkor vezette.
Már nincs ez,hogy családtag vezette és nem adom ki a nevét.
Leszarják,mert az autó ment gyorsan,meg aki vezette,de a tulajon hajtják be.
Annyit írtunk hogy hozzátartozó vezette. De ha küldik az adatközlőt, nem írok semmit adatot nekik.
akkor ez közigazgatási bírság az üzembentartónak.
emellett szabálysértési eljárás indul a vezető ellen. erre küldenek elvileg adatközlőt. akkor pénzbírság már nem szabható ki, de büntetőpontok igen. úgyhogy ugye nem tudjátok ki vezette
sajnálom, ez azért nagyon sok... elgondolkozik az ember a blokkolón