Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szija
Nem volt időm elmenni Holnap megyek!

Egyébként szia És mindenki másnak is szia.
amúgy nem vagyok száguldozós,de az az 50 az pont nem esik kézre
aha. szóval közeli ismerősöd
hát így már tényleg elgondolkodtató... közmunkámat végzem és közben a klán motoros felvonulása zajlik a helyszínen csak ha túllépitek az ott megengedett sebességhatárt
már azóta is segített a drága
ja. a szerencsére van ismerősre már ne építs
nekem is van vagy 4... már nem tudnak segíteni. május 1 óta nem...
persze a helyszíni történet az más. én csak levélben értesültem róla
a mai napig el sem hiszem én? gyorshajtás?
Ha gondolod meglátogatunk meló közben
ez tavaly történt
még alszom rá egyet. de ha mégis megyek, akkor a képek majd felkerülnek a fórumra
én anno a 30-as táblánál mentem 87-tel de szerencsére van ismerősöm és lefaragta 10 ezerre a büntit meg 3 pontra.Azért így is tanultam belőle,mert annál a táblánál mindig lassítok

május 1 előtt volt még? mert engem egyből lekaptak az objektív felelősség elvén,
május 4-én
és még mindig nem tiszta az ügyben történő eljárás... mindenki össze-vissza beszél.
jó női meló, vállald el
egy kollégám még anno átment a piroson. virágültetést választhatott volna a pénzbírság helyett.
sajna pont siettem haza
nahát! te is fotogén vagy?
Milyen közmunka? Lehet érdemes lenne bevállani
Sipi, voltál a parillába?
nekem a közmunkát nem engedték mert volt jövedelmem.Pedig a büntit inkább ledolgoztam volna.Ja,amúgy sziasztok
Hali!
Bled-ben nem jártam viszont nemrég voltam átutazóban Szlovéniában. Csak ajánlani tudom, nagyon jó utak, barátságos árak (benzin 1,08 EUR körül, kaja, szállás itthoni árakon) és rengeteg motoros. Egyedül a traffipaxokra figyelj, én többször is láttam autóban csücsülő, kézben lézeres mérővel nézelődő rendőrt civil autóban.
Túraútvonalakat pedig inkább a www.motorostura.hu oldalon keress, van sok.
Üdv,
Abdul
jóstét Mindenkinek
ma átvettem a gyorshajtásos határozatom. elvileg 15e, de át lehet váltani 3 nap közmunkára
szerintetek megéri?
Szia GSRita!

Mi az hogy kijöhetsz? Megtisztelnél ha kijönnél! Vasárnap lesz a kakucsringen a buli, de természetesen előtte tali valahol Pesten. reméljük az idő jó lesz..
Héé,mit csókólóztok ti itt?