Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol van Áporka?
nem fogok tudni, délutánig programom van sajna..
te nem jössz Áporkára?
nem, otthon leszek..
csak azért, mert akkor Hatvanból, családi banzájról fogok érkezni Áporkára, szal. csak utánna tudunk szervízelni, estefelé. Az nem gáz?
Köszönjük Emese
A következő öt nap jellemzése
Szombaton még sok lesz felettünk a felhő, többfelé esővel, záporral. Nagyobb mennyiségű csapadék délen és keleten valószínű, északnyugaton viszont gyakrabban kisüt majd a nap. Vasárnaptól átmenetileg kellemesebbre fordul az idő: a sok napsütés mellett már csak néha növekszik meg a gomolyfelhőzet, amiből szórványosan alakulnak ki rövid záporok, miközben a hőmérséklet napról napra magasabbra emelkedik. Kedd délután egy közeledő front előtt már heves zivatarokra is számítani kell. A front felhőzete szerdán éri el az országot, ekkor ismét többfelé várható csapadék, és újból gyengül a nappali felmelegedés...
Miután meghúztad a leeresztőt
miiiiiii, lesz szünet? ? ?
Sziasztok!

,neeem az nem az én bukóm,de ami nekem van ilyan állnyillós az eladó 10ezerért
Szia.

Semmi extra oka. Csak zárt sisakot akarok venni.
Abdul, köszi az infót, szétnézek az útvonal ügyben :)
Dehülye vagyok, azt hittem kykee bukója
Mert kapott szép NZI bukót..
Inkább szombat délután.
morgen
egy kis záporon kívül nem lesz más, intézkedek
Tutis, mikor tudunk olajat cserélni? Mondjuk Áporka után? Vagy a Kakucs előtt?
miért adod el?
Megjött a szalonba az ujj gépem!
szió most hun vagy?
gsr klántalálkozó. A szerep most is a motorozásé, de lehet piknikelni is. Büfé van, faluban talán fagyis is. Pályázunk egy jót, szünetekben meg beszélgetünk, eszünk-iszunk.
Gabi! Mi lesz a Kakucsringen Buli. Milyen buli ? Vagy csak motorozni mentek? Nem akarok
visszaolvasni.
neked is jár,,,,,,,5 ször ?
20 szor mondjuk
Ha valakinek kell 28.000.- ért Egyedi sisakom ELADÓ.
CABERG Rhino. Felnyitható,lehajtható napvédővel. Matt fekete. Bogárhálóval ellátva.