Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szavazzunk arra hogy kellene egy olyan túra mint amilyet gino szervezett tavasszal !
Én is próbáltam egy Mecsek túrára invitálni a klán tagokat , de Light volt az érdeklődés , lehet hogy így torolták meg az őstagok hogy eddig nem voltam velük egy túrán sem ?!
pedig voltam egyszer a gsx1400 találkán steve-vel , csak ez felelt meg a szolgálati beosztásomnak !
Sőt Almádiba is szerettem volna már többször elgurulni .... , de azt mondták ha megteszem " azt meg emlegetem "
Szerintem bárki szervezhet túrát vagy találkát !
Ezt teszi most tutis is , és látom szépen részletesen kidolgozta az egészet
Most léptem dolgozni , pá
Szavazzunk,hogy legyen e szavazás!



Legyen szavazás:

1.





Ne legyen szavazás:

1.










tartózkodik:

1. kykee
2. fndi
Szavazzunk,hogy legyen e szavazás!



Legyen szavazás:

1.





Ne legyen szavazás:

1.










tartózkodik:

1. kykee
Ja,csak úgy abbahagyta!Magára hagyta a csapatot,mintha a kapitány ugrott volna elsőnek a sűllyedő hajóról!Holott nem ez volt az igéret,mert mintha azt mondta volna,hogy"azért mert GSXem van még ugyan úgy megyünk együtt"!Na ez csak egyszer fordult elő Aztán lett az a Hidis ügy és már onnantól semmi!Pedig az a dolog annyira tartozott rá,mint itt bármelyikőtökre Semennyire
Na mindegy,az hogy GSR KLÁN megy tovább az csak nekünk és magunknak köszönhető!
Itt mindenki ugyan olyan szerepet tölt be és jó ,hogy mindenki aki számit az itt van,hol jó kedvel,hol pedig rossz kedvel,de van! ! !
...és ez a lényeg
Ismét egy ironikus szavazási felhívás.....
Ha valahova felkerül(ne) a nevem, azt hadd írjam éééén!

Különben is, előszőr azt szavaztasd meg, hogy te indíthatsz-e szavazást!
Sajnos nem megy,nem tudok megjelenni

Családi összejövetel lesz a telken
én nem vagyok vezér egyéniség!
Van néha egy két ötletem ,mint másnak,de az sem mindig jó Okos meg aztán pláne nem vagyok

Meg akkor mindenki feketebárány lenne,mert amilyen az elnök olyan az ország

....ez a legújabb közmondásom,tetszik?
Na, megyek aludni, holnap az anyósomék nyúzzák az agyam egész nap.
jól teszed. De a helyzeten ez nem változtat.

Szavazást indítok.
Legyen új vezetőnk, aki szervez és összetartja a csapatot:
1. Maci

Jó az ahogy van:
1. Abolcskei
2. Gino
Turni it up ,go,goooooo

naná és zsiványkodunk,koptatjuk az asztfaltot
Nehéz engem megsérteni.....
Csak helyesbítettem az írásaid.
általában ironikusan teszem....de bocs, most tényleg bunkó voltam, ok nélkül rúgtam beléd.
Szóval, hadd kezdjem előről: jó lenne, ha valaki felvenné a szervezést, mivel Steve abbahagyta, Ginonak meg nincs ideje. Ötletek?
Azt már elfelejtetted, hogy mindezt kissé ironikusan tetted....
Igen, ez a TE véleményed...de úgy látom, másokra is rá akarod eröltetni.
Amúgy meg ************** ********** *********** a véleményed!
én sem értem. Minek? Én azt vetettem fel, hogy ugyan már, legyen már egy aktívabb ember, aki felvállalja a vezetőséget. Te meg magyarázkodsz itt. De minek.....
Ne haragudj, de tényleg nem érted az írásaim tartalmát.
Szerintem csak te értetted az okoskodást a gyerekes dologra!
Én is úgy "általában" dolgokra írtam.
Ha valaki nem ért veled egyet vagy netán valamit jobban tud/többet tud róla....az rögtön okoskodik?
Bocsánat, nem muszáj elolvasnod, de lehet valakinek fontos amit írok....néha.

Megnyugtatlak ültem motoron! Csak nem akkor és annyit, amennyit szeretnék és amikor szeretnék....
Igen, gépkocsivezető.... ugyanis a gyerek és a nejem nem férne el egy motoron + a cuccaik.

Érdekes, senki nem b*sztat amiatt, ami miatt te megteszed.....lehet ők toleránsabbak?
Esetleg megértik a helyzetet?
Egyébként nem én erősködtem a kinevezésért. Kaptam. Köszönöm, megtisztelő...tényleg.

Amúgy meg nem is értem miért magyarázkodom neked.....
Nem hiszem, hogy kellene!

Van még valami mára?
az okoskodás nem konkrétan a gyerekes dologra szólt, hanem általában. Ezt a véleményem, kész.
Milyen vezető az, aki nem ült motorra egy éve? Gépkocsivezető

De ha annak érzed magad szervezz.
és ez nem ginonak szólt !
hát persze , ....szakmai ártalom !
Röhöghetsz.....

Úgy látom, megint csak olvastad, de nem értetted meg amit írtam!
De hogyan is érthetnéd meg, majd talán.....egyszer....

Szerinted okoskodok?
Azért van ám annak alapja is amiket írok! Többnyire a velős műszaki részét írom le az adott témának, ami nem ugyanaz, mint sokak véleménye, meggyőződése és azért titulálnak -veled együtt- okoskodónak.
Mégegyszer kiemelném, hogy én a műszaki tartalmat, magyarázatot írom (tehát valóságot, az ismereteim mélységében) nem csak kialakult véleményeket.

Úgy emlékszem, az első -egyben nyitó- túrát mintha én dobtam volna fel, de ne is foglalkozz vele.....
Te biztos mindent jobban tudsz!
...ÁPORKA MEGACITY Szombat :


1. Tybee
mondja a másik, aki sosem jön a talikra....olyan kéne, aki szervez is valamit, nem csak okos. kodik.

MOndjuk kykee.....

A szombat nekem is stornó, sajnálom. Vasárnap ott leszek.
Jó Estét Mindenkinek !

A szombati névsor ?
én mindig pályázok!