Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tedd a pofád a csicska irományodhoz!
Tehát ha jól értem ,akkor a kezeit csonkólja? ? ? ?
Szevasztok motorosok!
Neked is, csak simán, kéz nélkül
Sziasztok fiúkák és Hojtej

Mi lesz a hétvégén? ? Pályanap? Húú,ott még sose nem voltam!
Kimehetek én is,vagy csak a NAGYOKnak van?

Csókolom!
Ne tessék foglalkozni az ilyen gerinctelen alakokkal,mi sem tesszük.
Már én is amennyit itt vagyok,így meg pláne
Kézcsók
Hello hunto! Hol voltál eddig, hogy nem osztottad az észt? Inkognitóban, mert most is ott vagy, ahogy látom!
Szombat nem oké, vasárnap oké.
delelésre felkészülni lehet ?
Megkezdeni az evést!
...és
Ebédre ráhangolódni....
Jó reggelet barátok
Jó reggelt mindenkinek! Margit híd pesti oldal, Szent István körúton parkol valaki a klánból? Melóba jöttem át a hídon, és egy szépség ott pihen. Gondoltam rákérdezek...
Más: járt már valaki Bled-ben? Tervezek egy 4 napos gurulást, és kiváncsi lennék az útviszonyokra, preferált útvonalra, stb.
a kövi túra asszem az lesz hogy Szob-nál ámegyek/gyünk kompal és a Börzsönyt körbejárjuk.......
Hi mindenkinek ,

Tegnap voltam motorozni ...egyedül mert senki nem ért rá :P ......Vp.-Tatabánya Turul emlékmű-Esztergom -Visegrád-Szentendre-Dobogokő-Pest-M0-Biatorbágy-Vértesac
sa-Fehérvár Vp..........király volt....szigorúan túrázós tempoban ( 6 fölé nem forgattam a gépet( 90-110 km/ó) mert szerettem volna megnézni igy mennyit eszik : 233 kilométernél tankoltam 11 litert ( ez 5 alatt van egy kicsivel) az össz táv 350 km volt.....
Jó éjt/Jó reggelt
kettőt
Végig mociztam egy hideg telet
Neeeeem,ezek a saját múzeumomban szerepelnek!
Nokia 1010,2010,2110i,6110,Ericsson 198 (új),Motorola 3200,7200 microtac, és mind üzemképesek!
Nyárra a starndra nagyon jó menőzni
Napi bérlése 3000.-huf Kaukció 150.000.-
betörtél egy múzeumba?
ezek már korabeli darabok!
te mondtad, arra írtam
szió naaaa mert ha én mondanám de te?
ilyen fiatalon?
Benne vagyok,de van még motorola 3200as és Ericsson 198as is,új állapotban