Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HI. Az miért van, h a régi suzuki swifetesek mind .Hogy a balra kanyarodó sávból egyenesen megy tovább? Fiam ma ,,lekűzdötte,, a gsr t . lásd videók. Mosolygott mint a tejbe tök.
ÁÁÁÁ SZIÓ a két barátom beszélget,és leveleznek ez nagyon jó!
engem utánozol?
na hol vagy barátném?
bocsi,sokáig dolgoztam
Szia!
Megint későn jöttél, nemsoká megyek szunyálni
szió
szió meg vagy!
Hali!
Nem tud vki segiteni motor kivitelben Svájcba vagy a környékére?Olaszország vagy ilyesmi?Ha valaki motorért megy ki olaszba kifele esetleg üres kocsival?Persze nem ingyen gondoltam!Vagy ha vkinek az ismeröse akkor is szoljatok légyszi!Kösz
olcsóért jó, de van jobb is nála..sokkal..
Na az öreg, aki már csak lehúzott zippzáras kabáttal tud közlekedni! HJC sisakot akarsz venni? Elég jó áron vannak, én a napellenzőset választanám.
Na csövi, pocakos fiatal barátom
Jó estét!
Akkor szombaton 15.30-kor az M5 kivezetőjénél a Meki parkolójában találkozó, aki jön Áporkára. Hasonló időt mondanak, mint most hétvégére, így lehet, hogy autós túra lesz részemről is...

És az időjárás miatt a vasárnapi Kakucs is veszélybe kerül...
passz,nem tudom az milyen
A HJC bukó jó?
még egy rendes mobilt sem dobtak utánam, azt is csak várom
ÁÁÁ,addigra ez is tömegcikk lesz ,mint a Mobil és mindenhol már ugy dobják utánad,csak vidd!
Jelentsd fel őket,ha nem hagyják abba ,beperled zaklátásért az adott bankot!Ami több milla is lehet!
Igy nem kell visszafizetned
ez tényleg jól hangzik, de még várnom kell néhány évtizedet a vásárlással.
sajnos ez még mindig nem nekem való.
azt hiszem lassan el kéne beszélgetnem a főnökömmel, a fizetésemről!
Provident? ? ?
A Provident Család? ?
Azok nagyon komolyak! ! ! M indent 225%thm-mel veszenk meg ,meg a csekkeket is avval adják fel OKOSAK
De miből törlesztik,ha nem dolgoznak,mert egész nap otthon ülnek várva a providentesre? ?
Nos,teljesen őszintén,beszeráron tudom neked odaadni!33.834.-huf
Ha kell rá a teljes europa térkép akkor 5.000.-több
nem győzöm kihajigálni a leveleiket
kelomotor.hu ?
na majd legközelebb
És nem állítottál meg egy nagy cuppanósra?