Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Al Capone ilyenkor már betárazott.
Az a 750, az 750 ml-es jagermeister, amit benyomott és attól beszél félre!
nem fogod agyilag a dolgot
Komolyan árulód a motort? Mi a 750 es téma? Vagy csak nem fogom agyilag a dolgot.
Nem, nem az.
De amit csinálsz, arra ezt lehet rámondani!
Köszönjük Emese
mii,mi van ott almádiban,hogy meg kell emlegetni? ? ?



Jó reggelt mindenkinek
nekewd az irónikus a kedvenc szavad
ez mind csak szimuláció, nem fogunk sajnálni Tornázzál és elmúlik.. Vagy kergesg meg magadat a szomszéd kutyájával, hidd el, nem lesz tovább csipőficamod
Nyámnyila a bal fülcimpád mikor a párod kiengedi a nyelve közül
És a motorra is alig birok felülni,,,he!
ne legyél már ilyen nyámnyila Mozogj és akkor kicsípődik..Motoron meg nem is fogod érezni
Az a lúúú lehet hogy elnapolva. De lehet hogy én is....a bal csípőmbe becsipődött egy ideg, alig birok menni,,,mozogni
Nagyon szivesen Gyere vasárnap, az a lúú ráér máskor is, had örüljön még pár napot hogy nem találkozik Veled
Vajon honnan,,,,

Nem mellékesen köszi a segítséget !
rémlett a neve
Aha !

Ügyes vagy,gyorsan megtaláltad.
fagyiból sosem elég
ez az?
Basztriga! A multkorival együtt mán legalább 5 gombócznál jársz Pocakos leszel mint Abdul
gratula a kupakhoz! Jó sisakot vettél! Ezért egy minimum 3 gömbös fagyira hívhatsz meg engem
Szííyó pocakocska

Matt fekete,,,diszkrét diszítéssel. Majd megmutatom. Na jó! Túloztam csak 600 as a BABETTA
Sipi gratula a sisakhoz, milyen szín?
És mit csinálsz? Mit veszel? Mit bohóckodsz?
Jó reggelt!
Akkor ma délután fél négykor M5 kivezető, Meki parkoló. Aki tud jön, aki nem, nem.
Jó reggelt
Fijjúk, van egy jó hírem és egy rossz!

Megvettem a 2008 as SHARK sisakomat Húúú de kafa!

A rossz: Elhagylak benneteket. Árulom a motoromat! Ha minden jól megy, Szeptemberben kijön az új 750 es BABETTA. Mivel senkinek nem lessz csak nekem, tuti hogy 1 személyes klán lessz Nincs marakodás-egymás piszkálása. Mindenki dolgozik+akinek van gyerek,,,, És itt a nyár! Spriccel mindenki szerte-szét.Az én nézetemben a klán azt jelenti, hogy a fennmaradó időben valahogy,bárhogy,mindenképpen lehessen egymásra számítani. És itt nincs oly vezér(kivéve engem) ki e posztra tökély lenne. Tehát gyó ez így ahogy most van,,,,,SZERINTEM EMESE
Morning Mindenki!

Hagyjuk ezt a vezetőségi kérdést szerintem, nem kell nekünk vezető ahhoz hogy összetartsunk...
Tehát mindenki vezető és klántag is egyszemélyben! Túrát szervezni bárki szervezhet, illetve bármilyen jó ötlete van, megoszthatja a többiekkel. Én is próbálkozok néha, más is ezt tegye

Vasárnap délutánra jó idő lesz a pályázáshoz.
Aki hozzám fog jönni 11-re, kérem jelezze. Aki az M0-áson akar becsatlakozni, az is tegye meg hogy beírja a neve mellé hogy hol fog várni minket, melyik lehajtónál,benzinkútnál..Így egy kb időt ki tudunk számolni hogy mikorra érünk oda.
Aki pl budaörs felől jön az M0-áson, azaz az M0-ás vége felől, jelezze, mivel neki kb 10:55-kor már az M0-son kell lennie, és mi olyan 11:10-körül becsatlakozunk a csepeli felhajtónál. Van itt a felhajtó után egy OMV kút, aki előbb ér oda, bevárja a másikat...