Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen jóidőbe csak az nem motorozik akinek nincs motorja
Kicsit besűrüsödtek a dolgok nálam, de azért figyelem a fórumot, és ha van időm akkor gurulok.
Jó lenne már egy túrát összehozni! A régi jó csapattal, kiegészülve az ujakkal!
Szevasz!

Pont tegnap gondoltam rád, hogy mi lehet veled, mert igen régen írtál ide!
Akkor te is motorozol ezek szerint?
Talán mert mindenki motorozik, és nincs ide topikolni ?
Miért van ilyen nagy csend itt monstanában?
Már bocs, de hirtelen csak nevetni tudtam....nem semmi történet!

Amúgy meg mindenféle lottón játsz a héten, hátha igaz a babona!
akkor szerencséd lessz
HI. Ezt fogom tenni. Nem hiszitek el mi történt ma a kertben. Fűvesítés közben egy tetves madár
pontosan a homlokom közepére SZART röptében. Ez egy sniper madár volt. . Ez messze van a motorozás témától, de muszály volt megírnom.
0
Na, örülünk vagy nem örülünk?
Köszi
......de az bazd meg,hogy az igazságtalanság miatt szét basz az ideg az nem egyszerű!
Hogy ilyen egy tetves emberek élnek,autóznak köztünk az nem semmi!
AZt mondja a tag,hogy miért fizetné ki a kiesésemet?Szinte nem is mentünk össze?!Ezt figyeld,épp ott álltunk meg egymásnál.Mondom ja,akkor hogy a picsába lett 289.989.-huf kár az autóban?
Na mindegy,hoolnap biztosító,azt még a D.A.St is ráküldöm
Gratulálok!
Gratulálok Motopityu!
Szerintem szarjál rá és fossál bele!Menj azt motorozz! ! ! ! ! !
Ha meg megállítanak a gesztok,akkor mondd azt,hogy van jogsid,csak a kocsidban hagytad!
Erre lekérik és azt mondja,hogy -uram,a nyilvántartásban nem szerepel az,hogy önnek van jogsija.
Erre Te azt mondod,hogy van csak 2 hete vizsgáztál és még valószínű,hogy nem került be a BM központi hivatal adatbázisába!
Ennyi...
Még mindig jobb,mintha azt mondanád,hogy van ,de nincs! ! ! !Hogy miért hagytad az autóban?
Mert kicsattansz a boldogságtól,hogy végre megvan a jogsid az új mocid és itt a jóidő!
HI. ,,Megvan a jogsi". De sajnos csak a jövőhéten lehet okmányirodába menni. Ezt most olyan mintha nem is lenne. Gyakorlatilag a megfelelt vizsgalappal úgyanúgy nem lehet közlekedni.
Na mindegy. A zsernyákok nagyon szeretik a a vizsgalapos közlekedést. Mennyi a bűnti az ilyenre?
Sziasztok
Visszatért a remény, eddigi 0%-os esélyem hirtelen 75%-ra ugrott! Lehet hogy holnapra meglesz a drágám! Akkor viszont irány a naplemente! Szurkoljatok nekem légyszives, ennyi jó ember csak tud hatni az égiekre!
Dehogynem rendeltetésszerű. Sőt, Kykee kímélni akarja az első gummát, ezért is van az sokszor a levegőben. Így csak hátsót kell vennie
Mert ez nem rendeltetésszerű hasznáLLat....