Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!

Te nem akarsz beszélni velem?
szió írtam emailt megkaptad?
Nem tudom milyen a Mislen,de nem rossz az sem,olyan mint a Metzi,a Gummaman ajánlásával
Remélem,hogy anyuék jönnek a hétvégén, akkor felküldöm
ááá az olyan csúnya
....vagy a pokolba!
menny be, és hozd el tőlük a teszt motort a hétvégére
Nem bírtam ki, felhívtam a cégnév-et (nem reklámozok)...
Sajna nem lesz meg a fehér csoda, mert vannak olyan közhivatalok Magyarországon, akik képesek a 3 napos hétből 1,5 napot csinálni, így nem lesz meg a papírozás a héten, mert holnap délig vannak nyitva csak.... Maximum brümmögni tudok a Mátrában egy padon ülve...

sziasztok ól
Mivel az oldalt nézi elég sok "szerv" így kurvára nem szerencsés úgy hírdetni hogy biztosítási csalást tudsz törött dolgokkat csinálni, plusz a fényképet is feltenni a törött alkatrészekről, hogy mégjobban könyebb legyen a beazonosítás..
Biztosan nem tudja "hol a határ"
melyik részét?
Nem nagyon értem rá sajna. Michelin szerinted milyen?
Fel tudod valahogy küldeni valakivel a gummát? Nem tudok most lemenni érte sajna..
Ezt most nem gondolod komolyan ugye?
Sziasztok!
Tutis,hétvégén vártalak!Lebesztéltem mindent,de most csak Michelin van párban!Az is jó?

Mindenkinek kellemes hetet kívánok.
HAli!
hali a lista : hütő,kormány,hátsóidom,lábtartó,tükör,oldaldekni,els
ő sárvédő az egész 50000-es irányáron .velem meg lehet egyezni ha tudják hol a határ/románia felé /A biztositó kb 600-at fizet rá
Ne is mondd... Még nincs. De ha nem lesz meg a hosszú hétvégéig (tehét még 3 napjuk van), akkor nem is tudom mit csinálok. KELLLLLLL AZ A MOTOOOORRRR
No ! Meg van mááá a fehér testvérem?
Úgy tűnik ma sem fog leégni a szerver...
Mojgen!
Jó reggelt mindenkinek ezen a szép hétfőn! Csak 3 nap a hét! Remélem hogy a hosszú hétvégére jó idő lesz, kívánok mindenkinek napsütést mindenfelé!
pedig ma nem dodozok viszem bébit iskolába,asztán intézkedek-rendeszkedek délután pihike.remélem kutyu sétáltatás is lesz
Ugye!?

Morgen
jóóó reggelt gsr klánerek! korán reggel lett