Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem nem most értél haza...
És milyen türelmet? Volt amikor te előztél le...
Végül a pályán mentél te is haza? Engem csak egy autó előzött le hazafelé...
Brother Bear nem lesz valami utibeszámoló? Milyen volt a 2 napos
de jó volt a szerpentín
Hallod töki, megnéztem most a térképet és a 13 kilóméteres Veszprém- B.almádi utat mi 112 km ből megcsináltuk
Rengetegen voltunk ma az utakon mi is nyomtunk 340km.nekem 7l volt a kutyuli kaja 100-on
valakivel találkoztam,,,kék motor 2 fővel És még valakivel jól feltertott kézzel üdv. egymást
Szépen +lógtál mire oda értünk.
szega. ha nem léptél volna le mindt kurva a sezlonyról akkor téged is megeismerhettünk volna személyesen vazeee
Lópikula! De a bukógombát megvehetnéd mostmár, kellene zsé az új bukóra!
Szia EfEnDi,,,,
karcos bukóban még tudsz mocizni és dolgozni, de szakadt bokaszallaggal és törött csuklóval már gázosabb
Bukó+Bukógomba 7.500.- ?
Öröm és Bódogság,,,,, az összes kuvapecér hazaért szerencsésen! Abdul,,,,köszi a túrát
És a türelmet!
csakhát nem minden héten tudok 71ezret előrántani a zsebből sajna


a bukót ott egye meg a fene
Ruhának semmi baja. Lényegében 5-el estem, csak pont fejre..
Inkább nekem lett volna a bajom ne a bukónak! A jobb hüvelykujjam fáj, de 1-2 nap és meg se érzem. Motornak sincs semmi baja, ahol a bukócső karcos lett már le is festettem..
Szeva!

Ez álltalában így szokott lenni! Amikor már azt hiszed,h hazaértél minden klappolt akkor üt be valami.....
Részvétem a bukó miatt!Nekem is új bukó van! Szóval így átérzem,h milyen sz@r lehet...!

De legalább a vas egyben van!És neked sem lett bajod!A ruha megúszta?
és nem lett más bajod? már a sisak sérülést leszámítva, mert azért ez egy nagyobb zakóval is szokott járni, meg arcon csúszásal

Igen, az én gyári gumám is nagyon csúszik és riszál a kanyarokban úgy hogy nemsokára eljön a szlik ideje. Addig meg megpróbálok vele vigyázni
Ja balra estem..
Állok megfelé, fékezek, kanyarodok, erre kimegy az első kerék..Leestem jobbra mert a lendületből nem tudtam letenni a lábam, túllendültam a holtponton. Oda a szép bukó
fndi!gumi csere tied még fosi is