Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gino, miért fikázod jelen esetben a rendőröket? Mert igazoltattak két embert éjszaka, és ruházat-átvizsgálás volt? Úristen, ilyen még sohasem történt
Ne viccelj már, ez minennapos, így fogjuk meg a dílereket, stb. Ez megy 50 éve, csak akkor még lovon ment a csendőr.

Nem ismerem kykeet? Ezek után nem is akarom. Az uccsó bekezdésedet meg már te sem érted
Amit itt leírtam megtörtént. Nekem az minősít valakit, ahogy velem viselkedik.
De,mert már hallottam,hogy belenéztél az aktámba
És mit láttál?Hu,volt olyan ügye,hogy a fogdát sem látta!
Gyorshajti,tilosbaparkolás,garázdaság,mert önvédelemből fejberugtam a volt fönököm,de te ezt már mind tudod és mivel telefonosboltba hozhatnak be olyan mobilt ami késöbb letiltásra kerülhet ez kivédhetetlen,ebből fakadóan eljárás,de adásvételivel igazoltam magam.
Ennyi!Miért mit hiszel te rólam?Valami nagy bünbanda tagja vagyok?Vagy illegális dologgal foglalkozom?
faszfej,te már a személyiségi jogaimba taposol egy nyitott forumon!
Ezt és még a korábban másnak leirt dolgaidért faszulhatnál,ha a feletesednek beszámolnék róla,de én nem vagyok ilyen vamzer köcsög mint te,amit felém szemben nyomsz itt!
Van tartozásom igen,de gerincem is van!
a tutis dolgához meg annyi közöm van: amikor 15-el és egy gumival lógsz neki, és a tartozásod úgy küldöd meg, hogy a gumit velem küldöd, plussz engem húzol le 10 ronggyal, 5-el meg lógsz neki, na akkor van azért csepp közöm hozzá.
Bár téynleg igazad van, abba is hagyom, lesüllyedtem a posványba, ézem a szagod.
A tisztesség és a lelkiismeretesség nem mérhető pénzben, kár ezzel előhozakodnod.
Vagyis itthon mérhető, mert a legtöbb rendőr rögtön eladja a becsületét...

Nehogy már azon múljon a rendőri becsület, hogy mennyit keres? Ha kevés neki a rendőri fizetés (közalkalmozotti jóságok, kedvezmények....és ami mindennel felér, a korkedvezményes nyugdíjbavonulás! 40 évesen...), akkor nem rendőrnek kell menni! Nem azt kell csinálni, hogy elmegyek rendőrnek, mert ugye jók amik járnak egy rendőrnek, de jajj kevésnek tartom a fizum, akkor kicsit tisztességtelen leszek.....
Nem így kellene hozzáálni és el van kerülve sokminden.
Senkit nem fenyegettek fegyverrel, hogy rendőr legyen!
Ha pedig az lett, akkor csinálja azt tisztességgel, emberséggel és becsülettel, mert erre tette le a fogadalmát! (amit sokan nem gondolnak komolyan, csak formaságnak)


Én azt tartom fenn, hogy te nem ismered Kykee! Csak látsz belőle, hallasz róla ezt-azt és az előítéleteidel füszerezve kialakítasz/kialakítottál egy képet magadban róla. Amit csak te hiszel el, hogy igaz és úgy van. Valamint piszkosul bánt, hogy mégse, de nagyon dolgozol azon, hogy mégis a te nézetedet bizonyítsd.
na gyerekek, van még itt valami értelmes élet rajtam kívül, vagy mégiscsak muszáj lezsek lemenni az egysejtű IQ szintjére?
Erre nem tudsz,mert sokkal lejjeb vagy,mégha dobnék egy kötelet,akkor sem érne le oda...


Mondom hogy csikket nem szívok!
enegem isemerve
Huuu,bammeg ez multkor egykerekezett,meg telefonokat javít,bammeg kapjuk el
Ja nem,már nem Psezem!
és nem te mentetted meg a házasságomat, hanem néhaány heti intenzív beszélgetés. Bekaphatod.
kykee, igazad van. Én nem alacsopnyodok le a te szintedre.
Ja, és az aszony tudja.
Igen Gino, de miért van ez? Mert az osztrák rendőr keres 4000EUR-t, én meg a csúcson 1000-et. Ki jön így rendőrnek? Én, aki szerete a munkám, na meg az, akit te megneveztél.

De fenntartom: kykeet ismerve nem kizárt, hogy miatta mentek oda a rendőrök, mert olyan infójuk volt. De ezt sohasem tudjuk meg.
Szia!Látom megy itt a beszélgetés csak megszeretném kérdezni,nem PS3azol-e véletlen
Go trabi GO! ! !
Te meg magadat ezzel,hogy itt próbálsz mocskolódni!
Bele keversz másokat olyan dologba,amihez semmi közöd!
Tutis is,mikor ö önkét segített,elmondtam neki is,hogy nem megy egybe
de te meg ezt itt hangoztatod?tragikus ez a fellépésed és szánalmas!Mi közöd van neked ehhez?Ezzel próbálsz meg szarnak beállítani?
Amikor megmentettem a házaságod,mert itt akartál maradni csajozni almádiban és hazudoztál a feleségednek,akkor nem mondtad,hogy fogjam be a pofám!Kis köcsög,szép,ha tudná a feleséged
Szép egy gerinctelen féreg vagy!
Én nyugodt vagyok.
A Kykee nem szokott hazudni!
Volt oka? Hö..hö...
Egy lakó bejelentése? Nem tudom mit mondott a rendőröknek, hogy miért jöjjenek ki. Amikor viszont kiértek és netán meggyőződtek róla, hogy nem úgy van a dolog, ahogy a bejelenetésben elhagzott, akkor beláthatták volna az alaptalan bejelentést. Tehát máris nincs okuk így eljárni.
Sok esetről hallottunk már (és még milyen sok nem látott napvilágot), hogy ok nélkül intézkedtek keményen. Az intézkedésnek a fajtája párhuzamban kéne álljon a helyzettel.
Szabályos, hogy ne jelentsék fel őket?
Elrendezik azt egymás közt, ha érkezik netán panasz.....

Ez van sajnos.

Mostanában nem azok mennek rendőrnek (biztod van kivétel, de nem a kevés kivételről van most szó), akik lelkiismeretesen szolgálni és védeni akarják a hazájukat, az embereket!
"Egy kis hatalmam legyen a többi ember felet és az hűdemekkorajó."

Itt tartunk, sajnos.

Nem kell messzire menni, meg kell nézni egy osztrák rendőrt, bármelyiket! Ég és föld ők és a magyar rendőrök.
Ők szívvel, lélekkel azok, aminek szentelték az életük.
Többek között ezért sem tisztelik az emberek a rendőrőket, mert ők ugyanúgy szabálytszegnek mindenhol, mert ők a rendőrők és őket nem vonja felelősségre senki.
Egyértelmű, hogy az ember ezt látva bosszankodik!

Sajnos ez van.....nagyon szomorú.
Gino, nyugi már, azt sem tudod mi volt, csak a kykee igencsak közvetett infóját hallottad. Hidd el, biztosan volt oka az intézkedésnek, és szabályos volt, hogy ne jelentsék fel őket.
Hö....olyan infó? Én bárkiről elhiresztelek bármit, akkor mennek éd földreteperik, szétszedik?
Ha ez így menne, akkor bárkivel ki tudna b*szni bárki, egy kicsit megaláztatni ha éppen nem tetszik valamiért a pofája.

Ezt érték el a pirosszeműek, hogy rendőrállamot csináltak, mert félnek.
éspedig? Beszélnünk kell róla, mert felemészti a csapatot, ha egyáltalán van még GSR klán.
nem hiszem, hogy fenyegettek bárkit is. Nem tudhatod, hogy nem volt-e valaki, aki elenőrízte őket, hogyan dolgoznak. Vagy olyan infó, amiért megnézték a kykeet meg a BMW-s gyereket. Vagy....és a többi szolgálati titok.
köszönjük
BlackNet keveset volt jelen a topikon, sajnos.
Laca arany ember volt!

Más dolgok állnak helyzet mögött.
Nem azt tette, ami a kötelesaége.
Azt tette, ami a foglalkozásából adódóan a lehetőségei között szerepel!
Talán feszegette a visszaélés határát a ráruházott hatalommal.
EURÓPÁBAN azért mégsem így kezdik egyből!
Tudtommal nem volt semmi törvénybeütköző cselekedet és együttműködtek a rendőrőkkel.
én sajna dolgozom,de jó mocizást és jó időt Nektek!
De megpróbálva példát mutatni: akinek kedve van most szombaton kétnapos túrára indulunk. Főleg rendőrök leszünk, de most nem dolgozunk
Akinek kedve van, csatlakozhat, a túra során bármikor. Az útvonal:
Útvonal:
Első nap: (411 km)

Indulás 09.00 Lurdy ház parkolója, Budapest


1. Kalocsa, 51-es úton (117 km)
2. M9-es Szekszárd felé(innentől fejlesztés alatt)
3. Siófok
4. Keszthely
5. csopak

Második nap: (250 km)

1. Badacsony-Sümegi vár 71-es út (30 km)
2. Várpalota (23 km)
(Kis italkészlet-pusztítás DragoSSz Cimbinél)
3. Székesfehérvár (48 km)
4. Budapest