Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Peti! ŐŐŐŐ honnan szerezted ezt a bőrt a tankra ? Nekem is kell ilyen
Üdvözletem

Van már döntés hogy mikor lesz a gurulás, 5.én vagy 6. án?
Az apróbetüs részhez oda van írva,hogy tisztelet a kivételenk
Az kizárt dolog
Love forever,de semmi buzulás
Teeeee....
Már azt hittem utálsz.
Szia!

Nincs rendőrellenes hangulat.
Csak ha beleolvasol, akkor tűnik annak...
Helló!
Ezen a politika mentes oldalon mi ez a rendőr ellenes hangulat?
Szeva!

Te most miért mondod, hogy esik az eső, mikor nem is esik?
Különben is az eső jogosan esik ha akar, mert joga van hozzá! Valamint úgy esik ahogy akar, akár szépen szemerkélve, akár durván. Tehát nem kell bántani esőt az esőt ha esik. Csak a dolgát végzi és szabályosan!
Jó reggelt!

Hova lyukadtunk ki abból ,hogy leírtam azt,hogy tegnap elött eset rendőri intézkedés "áldozata" lettem! Már megy az etnikum,a bünözés,poilitika,stb...

Legközelebb már az okoz ekkora vitát,hogy miért esik az eső


Medve,én nem húztalak le,ezt ne akard ezt rámkiabálni,mert te voltál az aki nem akar-t fizetni egy olyan dologból,amit viszont nagylelküen elfogadtál.Korrekt ember vagy,meg is mutattad már.
Én rendez(t)em a kötelezettségem és akkor ha nem hagytad jóvá,akkor miért adtad oda amit jogosnak tartok?Pisztolyt nyomtam a fejedhez?

Gyerekes vagy és az ovodás gyerekről vehetnél példát,mert komolyabban inézi a dolgait,mint Te!
Azt hiszed a hazugságaiddal lejáratsz?Ez is azt mutatja,hogy engem minden áron rossz színben akarsz feltüntetni,meg hogy bünöző vagyok?Magadat járatod le.....

Szerintem Te vagy a bünöző,nem én! ! ! Tudod,hogy mire értem,vagy leírjam?
Hello mindenki.Ki lát ma délelőtt esélyt egy laza gurigára itten errefelé?
éppen ezért is csak annyi volt az intézkedés hogy két járőr ment ki nem pedig egy akciócsoport..
A drogdílereket azért említettem, mert a bejelentés valszeg ilyesmiről szólt...Vagy valami hasonlóról, egyszóval a bejelentő feltételezte hogy valamibe üzletelnek ami nem legális.. Ennyi..
Engem is idegesítene hogyha szétszednének, de itt nem a rendőrség a hibás hanem a túlbuzgó bejelentő ezt kellene megérteni vége, a yard csak tette a dolgát..
Megyek, nyakamba veszem az igát....
* és semmi ellenállást nem tanúsitanak, együttműködnek.
Nem vagyok tévedésbe. Az apróságok történnek lakossági bejeltés alapján, de már elkalandoztunk a nagy drogdílerek ügyei felé.... és nem tőlem kiindulva.

A sima rendőri intézkedés ennél simább, nem ez az alap.

Hadd döntsem el én, hogy mit képzelek ne te mond meg!
Ezt "Te úgy képzeled, hogy valaki bejelenti, erre nyomozókat küldenek kykee-re, majd azok hívják ki az akciócsoportot?" is te írtad, nem én! Én sehol nem mondtam ilyet.

"és saját maga dönti el a fellépés mértékét, módját (törvényes keretek között) "
Erről beszéltem én is tegnap, hogy ő dönti el a fellépés mértékét a helyzetet látva. Nagyon veszélyes lehetett a szitu, mikor két ember egy kocsi mellett állva beszélget....
Nem tartozik ránk.... de tudjuk!

Nem szidjuk a rendőröket és senki nem mondja, hogy ők tehetnek mindenről.

Én részemről beszélgetést folytattam a mai helyzetről az én információim és véleményem/látásmódom alapján.
Hát pedig tévedésbe vagy, mert az intézkedések nagy számban lakossági bejelentések alapján történik..
Vagy Te úgy képzeled, hogy valaki bejelenti, erre nyomozókat küldenek kykee-re, majd azok hívják ki az akciócsoportot? Itt egyáltalán nincs szó befogásról, hanem egy sima rendőri ellenőrzésről..
A rendőrségnek kötelessége kivizsgálni minden lakossági bejelentést, és saját maga dönti el a fellépés mértékét, módját (törvényes keretek között) Ez nem az állampolgár jogköre eldönteni.
Direkt írtam viccesen....
befogás? Te kreáltál egy újy szakkifejezést
Na, a többi tényleg intézkedés-taktika és nem tartozik rátok.
Szép napot, szidjátok a rendőöket, ők tehetnek mindenről.
"Vagy ha kijönnek és megkérdezik: Elnézést ugye Ön drogdíler? Nem? Na jó elhiszem
A rosszfiúkat sose úgy kapják el (kykee ne vedd magadra nem rólad van szó) hogy megkérdezik hogy ugye ön bűnt követett el? Ugyanmár.."

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nem is úgy kapják el a rosszfiúkat, hogy kijön két járőr egy lakossági bejentésre. Ha befogásról van szó (amit egy füles vagy egy társuk elmondása előz meg), akkor oda egy szervezett csoport megy ki.....stb. Azokat már tudják előre, hogy mi és hol fog történni.
Nem úgy, hogy na nézzük meg hátha.... (2 emberrel, Piri néni bejelentésére....)
szia.
Jó reggelt!
Jó reggelt.
Te úgy keveredtél bele anno, hogy amit neked megadtam azt is tőlem húzta le, de úgy voltam vele, ha ez az ára, hogy szabaduljak tőle legyen. Igazad van, úgy üzleteltek, ahogy akrtok.
Móóóning Evibádí!

Mi ment itt tegnap este? Szomorúan olvasom. Légyszi engem ne keverjetek bele a veszekedésbe..
Kykeevel megegyeztem hogy a tartozást nem kell egybe adnia, erről vita ne essék légyszi.
A rendőr vitához meg annyit fűznék hozzá, hogy nem a rendőrökre kellene haragudni mert intézkedés történt. Kicsit fordítsátok meg a helyzetet. Te mint bejelentő látsz egy számodra gyanús eseményt (ezt ne fejtsük ki mert mindenkinek más az értékrendje hogy mit lát gyanúsnak) kihívod a rendőröket és erre ők pl vagy nem jönnek ki, vagy ha kijönnek akkor elkezdenek jópofizni vagy pacsizni a két gyanús fószerrel. Ez lenne a rendőri intézkedés? Ugye hogy nem..
Vagy ha kijönnek és megkérdezik: Elnézést ugye Ön drogdíler? Nem? Na jó elhiszem
A rosszfiúkat sose úgy kapják el (kykee ne vedd magadra nem rólad van szó) hogy megkérdezik hogy ugye ön bűnt követett el? Ugyanmár..
Ép ez a baj nálunk, hogy a rendőrnek alig van törvényes lehetősége érvényesíteni a törvényt..Legjobb példa az MTV székház szétverése és az utána lévő zavargások. Még a gumilövedéket is betiltották. Nehogy az \"ártatlan\" utcákat felgyújtó tömegnek baja essen.. Vicc az egész. Sóspuska meg korbács kellett volna a rendőrök kezébe, akkor nem lett volna milliárdos kár az biztos. Én itt nem politikáról van szó! Ha láttátok hogy kik voltak az első sorban akik gyújtogattak..Pont ezeknek nem kellene szavazati jogot adni! Fasiszta, punk, anarchista, alkoholista csőcselék volt mind..Ja meg a focidrukkerek
Itthon nincs tisztelet a rendőrök felé. Persze hogy ők is emberek és vannak közöttük a helyzetükkel és rangjukkal visszaélők, de míg nem lesznek motiválva, addig ezen nincs mit csodálkozni!
Nagyapám mesélte mindig hogy régebben amikor a falu utcáján megjelent 1 csendőr, hiába volt 100-as tömeg, simán szétrebbentek mint a verebek ha meglátták a csendőrt közeledni. Na jó most már ez túlzás lenne, de ott legalább volt tekintély. Ma meg látunk egy rendőrt és röhögünk a markunkba hogy mit posztol ott a hidegbe a szerencsétlen..
1 szó mint száz, nem kell csodálkozni az intézkedésen, mert mindenkinek lesz dolga az élete során a rendőrséggel, akár szenvedő alany, akár bejelentő, akár szemtanú, stb...
Ja és még valami. Apósomék kicsiny falujában sajnos van \"pár\" etnikumi. Tavaly volt egy kiskutyájuk. Egyik reggel eltűnt a kutya az udvarról. Hívtuk a rendőr ismerőst. 5 perc múlva ott volt (nem volt szolgálatban). Elmondtuk neki mi történt. Elmentünk a cigánytelepre. Az etnikum már félve húzodott be a házakba amikor látta hogy jövünk. Rendőr ismerős autóból kiszállt, 2 embert kérdezett meg pár szóban. Rögtön lett egy feltételezett cím. Elmentünk oda, ajtóban ott állt két etnikumi. 1 kérdés volt: hol a kutya. Válasz hallgatás. Erre 2-2 pofont osztott ki a rendőr. 1 perc múlva a kutya ott volt a kezünkben..
oké