Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki nem hívott téged ide
nehogymá te ossz,hogy kivel beszélek
is? Magad annak tartod?
Igen,mert nem vagyok felszines,van annyi vér a tökömben,hogy öszintén leírom,azt amiröl beszélsz /vádaskodsz!ellenben veled seggfej!
Megbízható,ez rólad is elmodható?
nem, ne hagyjuk, kitalálom: az ismerősöd ismerőse már hallott ilyenről. Vagy olvastad a Magyar Nemzetben, hogy volt ilyen. Nem bocs, a kurucz-infóban vagy hogy a pöcsömbe hívják.
Kérdezd meg ferit, én adózok rendesen!


Egy járőrautót sem láttam, hogy tolták volna benzin nélkül.
Ember sincs? Én annyi rendőrt látok üldögélni szabálytalan helyen pakoló rendőrautókban....

í
mert te a Hyundai autószerelőjeként tudod Hagyjuk.
miért, te ember vagy? Ha már itt tartunk........ha visszaolvasol az itt elhangzott beszélgetéseinkbe, akkor semmit sem kaptál volna. De tényleg befejezem a veled való beszélgetést.
Jajj, nem kell az álcaduma!
hogyan is? A járőrautóban benzin sincs. Ember sincs. Mégis, hogyan?
Arcos harcos én nem húztalak le semmivel,hanem a tartozásodból adtál meg 10et,de még 5 járna De költsd tamponra,mert szerintem te menstruálsz

És én vagyok a bünözö? ? ? ? ? Meg akkor amiből tartozol,azzal mi van? ? ? Te egy rendör vagy? ? ?
Ha már itt tartunk....
ez.
Max akkor, ha az egyik beköpi a másikat vagy fülest kaptok. (hogy én is a királyi többest használjam)
Saját magától nem sok mindent derít fel a rendőrség, sajnos!
(sok lopás, betörés, rablás..... itt kéne jeleskedni, nektek! )
ez nem így működik, nem nézünk más ügyeinek utána, lévén, hogy ellenőrízhető na meg pitiáner seftesekkel nem foglalkozok. Kicsit komolybb ügyekkel dolgozok.
mi az oka ?
majd ha elmégy vele úrázni, és megismered megérted mit miért írok

Elegem van abból, hogy itt mindenki próbál vetíteni. Ez a véleményem. És okoa van, hogy ez alakult ki.
Húúú, nagy dolod. megkértél mást, hogy nézzen utána. Ennyi, nem nehéz a nevedet nem feltüntetni...
általánosságban....
akkor beszélhetünk általánosságban, ahogyan én is....így fogjuk meg...nem a kykeet, a bűnözőket.....
ja ok csak volt GT5 online egy játékos kikee névvel gondoltam egy probát megér nem is zavarok tovább sziasztok
....kukucs ...nagyon meleg a pite skacok ..ne máááá ne csináljátok
miket?
Már régóta általánosságban beszélek a nem tisztességes rendőrökről. (a többségről)
Nem a Kykee dolgáról.
Aranyos ez a király többes, amit mindig használsz. ("így fogjuk meg")

Én értem az utolsó bekezdésem, én írtam. Ellenben veled én kivülállóként is értem, nem hogyha én írtam.
Jó estét ! miket olvasok itt !?
Na látod, ez megint egy tipped volt, és buktad, ugyanis nem érdekelt a dolog nem néztelek meg. Jelzem, hogy mint állampolgárnak jogodban áll megkérdezni, ki kért le téged a nyilvántartóból, és engem nem fogsz megtalálni köztük.
De jó tudni ezeket rólad, kösz az infókat.
Gyerekek, üzleteljetek vele, megbízható

Ennyi?nemá!Többet néztem ki belöled,iq bajnok!