Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kuva életbe ,hogy sikerült
Csak annyit tudok mondani hogy az isten bassza meg a gyári gumit!
Mentünk egy 350 km-es tempót, semmi gond nem volt, hazaérkezek, erre a házunk előtt elvágódok!
Motornak nincs baja mert fogta a cső, de a bukóm fényezése odalett! 2 hetes bukó, 71ezer pénz!
Most vagy eladom, vagy a fényezést javíttatok. De lehet eladás lesz belőle..La is fényképezem és megy az apróba. Mondjuk csak fényezés sérült, de ilyenre sajna kényes vagyok..
Szomorú helyszin....
Jaja tényleg most már beugrott, ott ahol az útfelbontás volt. Még utána meg is beszéltük hogy ott a GSR hopá! Na de hol a gyerek

Tudod az én memóriám már nem a régi ...

bazi öreg vagyok, el is fáradtam a mai naptól
Sziasztok!Maci én emlékszem rátok....
székesfehérváron mentetek veszprém felé, te menté elől a pirossal, mögötted nopara. Egy csapat motoros élén voltam, gondoltam, hogy nem ismertetek meg, csak köszöntetek. A négysávos városi szakaszon.
Hella.

Mi is hazaértünk hála a magasságosnak.
Kissé elkottáztuk az útvonalat, de azért a szertartásra leértünk. Jó volt végre megismerni Abdul-t és a többi motoros cimbivel találkozni. Hazafelé csak 1 szer igazoltattak, de nopara varázsa és az én szép kutyulim meg gyözte a szervet hogy további jó útak kívánjon

Maci merre felé, mert én nem láttalak
mit műveltél teeeeeeee
De jártam..

Nem tud valaki sisak fényezést javító emberkét?
Üdv all!
Én is hazaértem, tetszett a mai gurulás, a Balaton nagyon szép mindig.
Jani, kár, hogy nem tudtál végig velünk jönni... Sipi, remélem te is hazaértél, a pályán kicsit gyorsabb volt a visszaút!
Jó volt látni újra Kykee-t, Hooligánt, no meg először FNDI-éket... és nagyon rossz volt újra szembesülni a baleset helyszínén, hogy kevesebben vagyunk, a mécsest meggyújtva...

Ui: Tutis, nem te jártál fél három körül Balatonfüreden Tihany felé?
Üdv fndi és nopara, ma szembejöttetek velem Széklesfehérváron 13 óra körül

A túránk 580km megtételével sikeresen záródott. A Brian féle Supercorsa 5-ösre vizsgázott
bordó gsr téten ma 10:30kor,ki volt az?
(talán Nomad-nak van ilyen paripája a közelben,persze lehet h nem innen volt az illető)
Sziasztok.Érdeklödnék hátha tud valaki valamit olyanról hogy a gsxr farokidom felszerelhető e gsr-re.természetesen a gsr-t kicsit átkell alakitani de amugy szerintetek felszerelhető e?
Hali! Elvileg 10-kor, de tudunk várni! Dobj rám egy sms-t, hogy kb. mikor érkezel (ha tudsz jönni).
Srácok nem tudom néztétek-e már az időjárásjelentést, de jövő hét végére megint esik meg lehűl az idő...
reggelt!

Mikor van a találka? 10 v 10:30?
MOJGEN!
Mi az hogy sokkal előbb? én 3 án!
1 nap csak,,,,felvágós
ÍÍÍgen arra gondoltam
ja,hogy ennyi évesek leszünk?jó is lenne
én sokkal előbb:másodikán
mán nem is emlékszem,,,te 21 én 24? valahogy így nem?